Humoristas V. Cololo atgulė amžinojo poilsio

 • Teksto dydis:

Pirmadienį artimieji, bičiuliai, kolegos ir humoristo Vitalijaus Cololo talento gerbėjai jam tarė paskutinį „sudiev“. Žinomas aktorius ir laidų vedėjas Druskininkuose išlydėtas amžinojo poilsio.

Urna su žinomo vyro pelenais stovėjo Druskininkų laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“. Pirmadienio popietę išnešant urną, humoristo talentas buvo palydėtas plojimais. 

Tarp V. Cololo į paskutinę kelionę išlydėjusiųjų buvo galima matyti aktorę Aušrą Štukytę, laidų vedėją Indrę Stonkuvienę, laidų vedėją ir prodiuserę Vaidą Skaisgirę, galiūną Vidą Blekaitį, humoristą Raimondą Šilanską ir kitus žinomus žmones. Riedančias ašaras po saulės akiniais slėpė V. Cololo žmona Inga ir dukra Evita.

T. Biliūno / Fotobanko nuotr.

Nuo 13 val. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios. 

T. Biliūno / Fotobanko nuotr.

Po jų V. Cololo atgulė Ratnyčios kapinėse. Prie kapo daugelį sujaudino V. Cololo dukros gestas – tėčio atminimui mergina sudainavo dainą „Pavakarys“. „Tėtis nenorėtų, kad mes liūdėtume“, – sakė Evita.

Atsisveikinti plūdo visą savaitgalį

Savaitgalį žmonės, nešini baltais gėlių žiedais ir žvakelėmis rankose, plūdo atsisveikinti su netikėtai mirusiu 45-erių humoristu.

Susirinkusieji neslėpė liūdesio ir teigė negalintys susitaikyti su mintimi, kad šio gerą nuotaiką dalijusio energingo vyro nebeliko tarp gyvųjų.

Primename, kad apie netikėtą V. Cololo mirtį Ispanijoje buvo pranešta prieš savaitę. Atostogaujant pas bičiulį, grupės „Išjunk šviesą“ lyderį V. Burnį V. Cololo pasireiškė ūminė liga: jam prireikė operacijos, po kurios žinomas vyras taip ir nepabudo. Jam sustojo širdis.

„Žaviausia tai, kad šis žmogus neturėjo kažkokio specialaus autorinio pasirengimo, bet jis buvo labai gyvas, labai emocingas“, – BNS yra sakęs su aktoriumi dirbęs televizijos prodiuseris Saulius Bartkus.

Pasak jo, V. Cololo buvo tarsi „vaikščiojanti idėjų bomba“. „Visi scenarijai, visos improvizacijos projektuose gimdavo ekspromtu. Interpretacija, kažkokia linksma istorija ar ekranizuotas anekdotas tapdavo kitokiu daiktu, jis virsdavo į kažkokį mažą kūrinį, kuris kartais pavykdavo, kartais nepavykdavo, bet iš esmės tas jo produktyvumas visuomet stebino“, – tvirtino S. Bartkus.

„Aš piktas esu ant likimo, toks jaunas žmogus paliko šitą pasaulį“, – pridūrė jis.

Kaip jau buvo rašyta, humoristas yra baigęs Druskininkų 2-ąją vidurinę mokyklą, vėliau studijavo Šiaulių pedagoginiame institute, kur įgijo pradinių klasių mokytojo specialybę. Tuo metu V. Cololo aktyviai dalyvavo studentų linksmųjų išradingųjų klube, buvo šio klubo kapitonas.

Jis dirbo TV3, vėliau perėjo į LNK televiziją. Vedė laidas „Tegyvuoja karalius!” (su V. Šilansku, Vytautu Šapranausku), „Šeštadienio šou“, „Šapro šou“, „Kioskelis“, „Puikusis šou“, „Dzin“, filmavosi seriale „Grybauskai“.  V. Cololo dalyvavo ištvermės realybės šou „Džiunglės“, buvo  LNK laidos „Oplia“ ir kt. dalyvis. NAUJAUSI KOMENTARAI

Agnė

Agnė portretas
Pasiskaičius komentarų,, atrodo kad esat visi šventieji, patys protingiausi. Koks skirtumas nuo ko jis mirė, kaip kas atrodė, kaip kas gyvena. Aptarinėkite savo lizdą. Mirė jaunas žmogus. Dievas Jį nuteis, o ne jūs. Leiskite Jam ramiai ilsėtis

Labai

Labai portretas
keista ir neaiski Mirtis , sustojo sirdis del visiskai neaiskios operacijos,zmona ir ' idomi' ? Tegu pelenai ilsisi ramybeje.

Anonimas

Anonimas portretas
Kai Brazauska norejo nesti i baznycia Tai visi ir vyskupai ir kunigai klyke reke negalima neisileisim i katedra.O kai cia ta kuris baznycioje surenge sou nesa i baznycia urna padeta vos ne ant altoriaus ,visi vyskupai tyli,kunigai tyli nors tokiu veiksmu buvo papiktinti TIKINTIEJI. Druskinikai priklauso Vilniaus arkivyskupijai,Kam Vilniui trys vyskupai jei visi "neigalus" neuzkirto siam papiktinimui kelio.Vilniaus arkivyskupas Grusas turetu pasiaiskinti tikinciai liaudziai,jei negeba vadovauti tegul atsistatydina.
VISI KOMENTARAI 26
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių