Vokietija žada nubausti savo karius, jeigu kaltinimai dėl incidento Lietuvoje pasitvirtins

Vokietijos gynybos ministrė antradienį pažadėjo griežtai nubausti Lietuvoje dislokuotus karius, kaltinamus rasistinių ir antisemitinių dainų dainavimu, jei kaltinimai pasirodys esą teisingi.

„Kad ir kas nutiko, tai jokiu būdu nėra priimtina“, – sakė Annegret Kramp-Karrenbauer (Anegret Kramp-Karenbauer).

Kaltinami kariai bus „ryžtingai patraukti atsakomybėn ir nubausti“, jei šie kaltinimai pasitvirtins, pridūrė ministrė.

Vokietija tiria incidentą tarp vokiečių karių Lietuvoje, kai, anot šios šalies žiniasklaidos, vakarėlio metu buvo skanduojamos antisemitinės dainos ir vyko įtariamas seksualinis priekabiavimas, BNS antradienį informavo Lietuvos kariuomenės vado atstovė spaudai kapitonė Rūta Montvilė.

Kaip pirmadienį pranešė savaitraščio „Der Spiegel“ interneto svetainė, incidentas Lietuvoje tarp neblaivių Vokietijos karių galėjo įvykti balandžio mėnesį, per vakarėlį viename viešbutyje.

Vienas dalyvių taip pat siekė panaudoti lytinį smurtą prieš kitą, tuo metu miegojusį karį. Scena buvo nufilmuota, rašė „Der Spiegel“.

Trys kariai buvo išsiųsti iš Lietuvoje dislokuoto kontingento, be to, vyksta tyrimas kitiems įtariamiesiems nustatyti, sakoma pranešime.

Vokietijos ginkluotosioms pajėgoms ne kartą buvo reikšti įtarimai dėl dešiniojo sparno ekstremizmo jų gretose.

A. Kramp-Karrenbauer pernai nurodė iš dalies išformuoti specialiąsias pajėgas KSK dėl pastarųjų metų pranešimų, kad kai kurie jų nariai prijautė neonaciams.

NATO Priešakinių pajėgų batalione Lietuvoje tarnauja 1,2 tūkst. karių, daugiausia jų – vokiečiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rusai juokiasi uz pilvu susieme nuo tokiu NATO

Rusai juokiasi uz pilvu susieme nuo tokiu NATO portretas
pederastiniu vojaku ..... MANAU RUSAI ISLEIS YSAKYMA -y nelaisve siu pederastyno vojaku neimt ..kad isvengt uzsikretimu , ir pederastijos plitimo , utilizuos visus iki vieno..

cha ha ha .. ir su tokiu NATO vokisku pederastu

cha ha ha .. ir su tokiu NATO vokisku pederastu portretas
kontingentu --Nauseda su TS-LGBT seimo ir vyriausybybes pederastynu tikisi pult rusus , ar bent jau atgrasyt nuo puolimo ??

Darius

Darius portretas
Naciai ir pdrst nesuderinama, pdrst buvo persekiojami nacistinėje Vokietijoje, čia pdrst neteisėtai naudojasi nacių propaganda tuo darydami gėdą nacių politikai.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių