Naujuoju Lietuvos šaulių sąjungos vadu paskirtas L. Idzelis

Lietuvos šaulių sąjungos vadu paskirtas pulkininkas leitenantas Linas Idzelis.

Vyriausybės nutarimu, naujas šaulių sąjungos vadas pareigas pradės eiti nuo balandžio 3 dienos.

LŠS vadas į pareigas skiriamas ketverių metų kadencijai.

L. Idzelis 1999 metais yra baigęs Lietuvos karo akademiją, tarnybą kariuomenėje pradėjo 1992 metais, šiuo metu eina Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo Karinio rengimo valdybos Karinio rengimo planavimo skyriaus viršininko pareigas.

Kovo 11-ąją naujo vado kandidatūrai pritarė LŠS suvažiavimas.

L. Idzelis pakeis kadenciją baigusį pulkininką Albertą Dapkų.

LŠS vadas skiriamas pagal naują tvarką. Seimas praėjusių metų pabaigoje priėmė naujos redakcijos Lietuvos šaulių sąjungos įstatymą ir numatė, kad vadą skiria Vyriausybė, nebe krašto apsaugos ministras.

Vyriausybei ir Seimui nusprendus stiprinti Lietuvos šaulių sąjungą, organizacijai šiemet gerokai padidintas finansavimas. 2023-iesiems šauliams skirta 10,8 mln. eurų. Pernai jų biudžetas siekė 7 mln. eurų, 2021-aisiais – 2,2 mln. eurų. 

Šiuo metu Lietuvos šaulių sąjunga turi apie 13 tūkst. narių. Tikimasi, kad reformavus ir sustiprinus šią sukarintą organizaciją bei padidinus finansavimą šaulių skaičius išaugs iki 50 tūkst. narių.NAUJAUSI KOMENTARAI

:)))

:))) portretas
ir kiek idzelis parems konservuota lizdeli?

Memel

Memel portretas
I kA_?blyS padEk amerikA.....hihi....

as

as portretas
kad ukraina remti viskas tvarkoje bet kas lietuvai trugdo tureti stipra armija ir atytinkamus ginklus,kas pinigai ar politinis sprendimas,jeigu ir tas ir tas,tai blogai,pinigus galima surinkti,zmones nepagailes
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių