Vyriausybės kanclerė: sustabdžius galimybių paso taikymą planuojami kiti ribojimai

Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė teigia, kad sustabdžius galimybių paso taikymą, planuojama įvesti kitus ribojimus, pavyzdžiui, žmonių skaičiaus ribojimą.

„Užsikrečia labai daug žmonių, užsikrečia daugiau nei vakcinuojasi. Ir Vyriausybei tampa svarbūs keli dalykai – apsaugoti kritines valstybės funkcijas, bet taip pat ypatingai svarbios tampa asmeninio apsisaugojimo priemonės“, – radijo laidoje „LRT Aktualijų studija“ sakė G. Balčytytė.

Pasak jos, asmeninės apsisaugojimo priemonės yra respiratorių dėvėjimas, dezinfekcija, svarbia pandemijos valdymo priemone išlieka ir vakcinacija.

„Vakcinos padeda nesusirgti sunkiai, neatsigulti į ligonines ir, žinoma, saugo nuo fatališkų atvejų“, – pabrėžė ji.

Srautai, atstumai, ploto reikalavimai, tos pačios tradicinės higienos priemonės kaip dezinfekcija ir kitos.

Vyriausybės kanclerė taip pat atkreipė dėmesį, kad atsisakius galimybių paso planuojama taikyti kitas priemones, pavyzdžiui, ploto ribojimą.

„Tai kas toliau? Šios priemonės neabejotinai išlieka kaip labai svarbios pandemijos valdymo priemonės. Taip pat srautai, atstumai, ploto reikalavimai, tos pačios tradicinės higienos priemonės kaip dezinfekcija ir kitos“, – sakė G. Balčytytė.

„Tai yra planuojami tam tikri ploto reikalavimai, ploto ribojimai. Ir, žinoma, jau minėtos kitos priemonės, ypatingai kiekvieno žmogaus atsakomybė ir saugotis, ir saugoti kitus“, – pažymėjo ji.

G. Balčytytės teigimu, galimybių paso stabdymas turbūt nebus nukeltas dviem trims savaitėms.

„Tiek, kiek reikia parengti dokumentus ir logiškai pasiruošti, čia turbūt kelios dienos tikriausiai“, – prognozavo Vyriausybės kanclerė.NAUJAUSI KOMENTARAI

>beviltiška

>beviltiška portretas
Nesivakcinavę nuvarė į kapus ar vakcinuoti nešiotojai platina, užkrečia ir nuvaro į kapus? O kiek į kapus nuvaryta su skiepais? Esate bandomoji juru kiaulytė ir tuo didžiuojatės?

Beviltiška

Beviltiška portretas
Su antivakseriais, nors jie ir baisūs egoistai, kurie nori likti žmonėmis, būtų galima sutarti, jei jie nebūtų pasibaisėtinai agresyvūs, rėkiantys, baubiantys, niekinantys kitus, kvailai besididžiuojantys savo "išmintimi", kad nesiskiepija, visiškai nejaučiantys sąžinės graužaties, kad būtent jie į kapus nuvarė daugybę žmonių. Tai kaip įmanoma su tokiais bendrauti?

Tiesa

Tiesa portretas
Uzknisot melagiai gyventi is ES paramos, pasakykit zmoniem tiesa, kad jokios koronos nera! Kiek dar tai gali trukti...
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių