Kauno apylinkės teismas pirmadienį nusprendė, kad vienas Jurbarko ugniagesių vadovų Nerijus Blažys bejėgiškos aukos išžaginimu kaltintas nepagrįstai.
Prieš nuosprendį N. Blažys atrodė ramus. Regis, ugniagesys žinojo, kad teismas labiau patikėjo jo, o ne auka byloje vadintos merginos pasakota įvykių versiją. Teismas N. Blažį išteisino visiškai.
Nemaloni istorija užsimezgė prieš dvejus metus, kai buvusi studentė Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininką N. Blažį apkaltino išžaginimu.
Merginos teigimu, ją ir jos draugę iš vakarėlio vežęs N. Blažys ir jo draugas bendrakeleivėms davė atsigerti, matyt, kažkokiais vaistais „pagardintos“ kolos. Nuo to momento mergina nieko nebepamena, o atsibudo tik kitą rytą N. Blažio brolio bute, pažadinta anksčiau atsigavusios draugės. Jos marškinėliai buvo suplėšyti, sulaužyta diržo sagtis. Vėliau ant merginos kelnaičių bei džinsų ekspertai aptiko N. Blažio spermos.
Pats kaltinamasis visą laiką kartojo, kad auka save pristatanti mergina prievartos nepatyrė, o šią pasaką išsigalvojo tik tam, kad galėtų pasiteisinti prieš tąnakt jos nesulaukusį vaikiną.
Iš buto merginos išėjo pasiėmusios N. Blažiui priklausančio „Peugeot“ raktus ir paspruko šiuo automobiliu. Bėglės teigė, kad tokiu būdu gelbėjosi. Tuo metu N. Blažys pareiškė, kad jos pavogė mašiną. Teismas merginas dėl vagystės išteisino, taip pat nesutiko N. Blažiui priteisti moralinę kompensaciją – 1,5 tūkst. litų.
Ugniagesys teigia, kad dėl šmeižto patyrė daug nepatogumų.
Naujausi komentarai