Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“

2012-01-20 23:51
Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“ Po dramatiškos rungtynių pabaigos - „Šiaulių“ pergalė prieš „Neptūną“

Klaipėdos „Neptūno“ ekipai savo žiūrovų akivaizdoje nepavyko įveikti daugkartinių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) prizininkų - Šiaulių krepšininkų. Klaipėdoje vykusiose LKL rungtynėse po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę rezultatu 93:89 šventė saulės miesto atstovai.

Rungtynes svečiai pradėjo kiek aktyviau ir jau po trijų minučių po Arvydo Šikšniaus tolimo metimo pirmavo rezultatu 10:3.

Visgi, atkaklus neptūniečių darbas gynyboje bei Manto Ruikio, Lauryo Mikalausko ir Martyno Mažeikos rezultatyvios atakos klaipėdiečiams leido priartėti iki minimumo - 12:13.

Dar po kelių akimirkų Simas Galdikas išlygino rezultatą, o M. Mažeika pataikė iš po krepšio bei išprovokavo pražangą. Po šios atakos neptūniečiai jau buvo priekyje - 19:16.

Tačiau „Neptūno“ dominavimas truko labai trumpai - šiauliečiai pirmąjį kėlinį baigė minimalia persvara - 25:24.

O antrojo kėlinio pradžioje svečiai po kelių Valdo Vasyliaus atakų ir Mariaus Prekevičiaus tritaškio susikrovė ir dviženklę taškų persvarą - 38:27.

Klaipėdiečiai net nesiruošė nuleisti rankų ir po truputį mažino atsilikimą, o prieš pat didžiąją pertrauką Evaldas Dainys dėjimu į krepšį skirtumą sušvelnino iki 4 taškų - 44:48. Antrasis kėlinys baigėsi - 44:50

Po atokvėpio minutėlių trečiąjį kėlinį klaipėdiečiai pradėjo pakiliai nusiteikę, sužaidė atkarpą 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai - 51:50.

Daugiau nei pusę kėlinio virė atkakli kova - 2 taškais priekyje buvo tai viena, tai kita ekipa. Tik vėliau šiauliečiai, sėkmingiau sužaidę kelias paeiliui atakas, šoktelėjo į priekį - 66:57, 71:62, 74:64.

Ketvirtojo kėlinio trečiąją minutę techninę pražangą užsidirbo „Šiaulių“ legionierius Rashaunas Enealas Broadusas. Vieną baudos metimą realizavo neptūnietis L. Mikalauskas, du - M. Mažeika. Tai klaipėdiečiams leido priartėti iki 4 taškų - 72:76.

Visgi, vėliau technine pražanga buvo nubausti ir klaipėdiečiai, po kurios šiauliečiai susikrovė dviženklę taškų persvarą - 84:72.

Neptūniečiai dar kartelį rado jėgų atsitiesti ir grąžino rungtynių intrigą - likus 1 min. priartėjo iki 3 taškų - 88:91. Dar kitoje atakoje Klaipėdos krepšininkai galėjo ir išlyginti rezultatą, tačiau Evaldo Dainiaus ir prieš kelias dienas komandą papildžiusio Aido Viskonto tolimi metimai skriejo pro šalį.