Pereiti į pagrindinį turinį

Pasauliniame reitinge ISM – tarp geriausių verslo universitetų

2010-11-22 18:51
Pasauliniame reitinge ISM – tarp geriausių verslo universitetų
Pasauliniame reitinge ISM – tarp geriausių verslo universitetų / DMN archyvo nuotr.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas antrą kartą yra pripažintas vienu geriausių verslo universitetų pasaulyje.

Tarptautiniame universitetų reitinge „Eduniversal“ jis pelnė keturias iš penkių galimų palmių šakelių ir atsidūrė tarp stipriausių dviejų šimtų verslo universitetų. Tai aukščiausias įvertinimas Lietuvoje ir vienas aukščiausių visame Vidurio bei Rytų Europos regione.

ISM rektoriaus dr. Nerijaus Pačėsos teigimu, universiteto pripažinimas tarptautiniu mastu yra ypač reikšmingas aukštojo mokslo institucijai. „Tai patikimas patvirtinimas, kad universitetas yra aukšto lygio, studijų ir darbo kokybė yra patraukli tiek vietos, tiek užsienio šalių studentams bei dėstytojams. Šiame reitinge esame trečius metus ir sėkmingai išlaikome mūsų aukštą poziciją“, – pažymi dr. N. Pačėsa.

Kaip rašoma ISM pranešime, į aukščiausią kategoriją „Universal Business Schools“ pateko ir penkias palmių šakeles gavo 100 verslo mokyklų, tarp jų, kaip ir pernai, įsitvirtinę JAV Harvardo universitetas, Didžiosios Britanijos Oksfordo ir Kembridžo universitetai, Norvegijos vadybos institutas BI ir kt. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, įvertintas 4 šakelėmis, pateko į antrąją „TOP Business Schools“ pasaulio verslo universitetų kategoriją.

Baltijos vadybos institutas (BMI) ir Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla kaip ir praėjusiais metais surinko po 3 šakeles, Vytauto Didžiojo universiteto ekonomikos ir vadybos fakultetui suteiktos 2 šakelės. 

 „Eduniversal“ reitinge viso dalyvauja 1000 verslo universitetų ir mokyklų, sugrupuotų į 9 akademines zonas: Afrikos, Šiaurės Amerikos, Lotynų Amerikos, Centrinės Azijos, Eurazijos ir Vidurio Rytų, Rytų Europos, Vakarų Europos, Tolimųjų Rytų ir Okeanijos, ir atstovaujančių 153 šalis.

Reitingavimas kasmet vykdomas trimis etapais – pirmiausia įvertinamas verslo universitetų tarptautinis žinomumas, turimos akreditacijos, dalyvavimas tarptautinėse asociacijose ir organizacijose, vieta tarptautiniuose, regioniniuose ar nacionaliniuose reitinguose. Antrajame etape savo balsus skiria 1000 verslo universitetų ir mokyklų iš 153 šalių visame pasaulyje dekanų. Trečiajame etape vertina Tarptautinis mokslinis komitetas, kurį sudaro devyni nepriklausomi ekspertai iš skirtingų pasaulio regionų. 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų