Pikto lunatiko vaikščiojimai

Tai va,

Tai va, portretas
Klaipėdos Vandenys sakė kad Grigejo vamzdis per mėnesį kainuoja 120 000Eu! Tai ar neapsimoka sukišti metams pvz.merūi kokia 50, aplikosaugai puse tiek, pabarstyt rinkimams visoms stambesnėms partiejoms likuti su + ir gali varyt atsipūtes imdamas sau i kišene kiek lenda?

Lieka

Lieka portretas
tik BOIKOTUOTI dienraštį KLAIPĖDA !

Pozicija

Pozicija portretas
Nepamirškite, kaip šis dienraštis tyčiojosi iš visuomenininkų., iš aktyvių klaipėdiečių... Ir dienraštis niekada nekritikuoja pono mero, kuris NIEKADA kaip Prezidentas negrąžins piniginė Grigeo paramos. Tokia jau šio spaudos pozicija. Ginti, saugoti valdžia, tyčiosis iš tų , kurie viešina, iškelia negeroves.

klp

klp portretas
Kaip galėjo atsitikti taip, kad už visuomenės nugaros vyktų sandoris tarp valstybės institucijų ir privačios įmonės? Autorius suplakė kokteilį, siekiant apkvailinti skaitytojus, sumenkinti milžinišką žalą, nukreipiant dėmesį kita kryptimi. Nebepavyks užtvenkti upės bėgimo. Nejau neaišku, kad už gautus kyšius valdžiažmogiai poilsiavo maljorkose, o smarvę uostė paprasti mirtingieji - mes visi, eiliniai klaipėdiečiai.

Saulius

Saulius portretas
"Klaipėda" bankrutuoja morališkai, o galbūt ir finansiškai?..

Ligita(arba zabora)

Ligita(arba zabora) portretas
nevaryk ištisai pati viena po 3 kom. iš karto. Ir pati nemeluok. Meras ėjo eisenoje o tu važinėjai pirmyn atgal lyg glušė ir šūkavai per gavarilka jūs nerealus ačiu kad atejot.Lygtai visi atėjo dėl taves.O pabaigoje dingai kap pirdalas vandenyje. Nesvaik

Anonimas

Anonimas portretas
Nezino, o raso. Viskas yra atvirksciai, komuniste.

Tam šiaip , geriau ir nerašyk melo ,

Tam šiaip , geriau ir nerašyk melo , portretas
nes mitinguose buvo švilpiama merui , buvo šaukiama - gėda . O tu melagi , niekur nebuvai .

Meluoji ,

Meluoji , portretas
aš dalyvavau ir taip pat mačiau ir girdėjau . Mes ėjome , o Ligita visiems dėkojo . Meluoji ir dar kitą terši ? Pasižiūrėk į veidrodį ? Matai menkystą ?

Šiaip

Šiaip portretas
aš nerašau bet dabar parašysiu tiesiai.Visiems noriu pasakyt 1.Nereikia bendruomenę kuri darė eitynes lyginti su kažkokia nešvaria politike. Ji tada eisenos buvo nušvilpta.Pats mačiau. 2.Straipsnį durniai paskaitykit ir tik paskui rašykit.O tai dabar nesamones pezat.

Pocius

Pocius portretas
kaip visada dantingas. Greit galės kirpykloj dirbt (antraeilėse p.) - savo aštriu liežuviu barzdas skust:D)

Ui

Ui portretas
Man tai labiausiai patiko, kad "bankai net nenori tokiam objektui duoti paskolų, nes iškastinio kuro naudojimą laiko nusikaltimu gamtai". Niu labiau nusipaistyt vargu ar įmanoma, vienas lunatikas "atskleidė", kitas lunatikas pakartojo! Nuo kada bankams ekologija parūpo? Dar papasakotų, kad vilniaus prekybai kasininkių sveikata rūpi...

As

As portretas
A girdi, pociau, tau patiko šūdo kvapą uostyt Klaipėdoj? Patiko, kad tavo vaikai maudos tokioj Baltijos jūroj? Man giliai dzin, kur ir kaip tavo vadinama ponia tą naktį miegojo, bet jaučiu jai pagarbą, kad kniso tokius dalykus ir lakstė po tuos laukus, ieškodama kvapų šaltinių. Kaip tau negėda, ką?

Paskaičiau dar kartą

Paskaičiau dar kartą portretas
ir nutariau " klaipėdos " prenumerata man daugiau nebus reikalinga ...tokią rašliavą gali suprasti tik moralinis supuvėlis RK ir " sovietinis .žmogas " . Didžiuokis RK , puiki kompanija : ) Pocius piktinasi liberalų sukurtu portalu ir tuo .pačiu remiasi E.Gentvilu ? Na liberalesnio kaip ir nėra ? :) Rašo apie piketą prie savivaldybės , o .kur piketuoti , jei įmonės vadovas dalyvauja savivaldybėje kur vyksta Seimo komiteto išvažiuojamasis posėdis ? Piketuoti grigeo pastato sienoms ? Rašo apie lovoje trūnijančią politikę , bet nežino , kad operacija buvo slapta ? :))) Daugiau rašliavos net skaityti neverta ..atia " klaipėda " , remsiu atvirą klaipėdą :) Pone , ,gal pačiam pagalbos reiktų kreiptis ? Užuojauta ....

„Ačiū“, Sauliau Pociau

„Ačiū“, Sauliau Pociau portretas
Tu savo rašliava „puikiai“ pasveikinai šalies žmones Laisvės Gynėjų dienos (sausio 13-tos) proga. Tavo suplaktas kokteilis iš „Grigeo Klaipėda“ teršalų ir SGD terminalo tikra atgaiva Kremliaus šunaujai. ........Ir kaip tave tokį prasigėrusį išgamą Lietuvos žemė nešioja?

Grasass

Grasass portretas
Neregėtos subinlaižystės asas! Kur nusiris "Klaipėdos" laikraštis su tokiu redaktoriumi?

Taip taip du normalūs

Taip taip du normalūs portretas
Sovietinis žmogs ir RK : ))))

RK.

RK. portretas
Ale gi matai kiek piktų lunatikų pasisakė... Tik matau jiems tarpusavyje neįdomu diskutuoti, o normalūs žmonės šį kartą nuo komentarų susilaikė :DD

neužteko neišsipagiriojančio sauliuko

neužteko neišsipagiriojančio sauliuko portretas
dar ir trolis Kęstas išropojo iš savo urvo pakaukti prieš mėnulį ;)))

Kiek skaičiau respublikinę žiniasklaidą

Kiek skaičiau respublikinę žiniasklaidą portretas
ar portalus , praktiškai visi mini aktyvią bendruomenę ir supranta jos indėlį šioje istorijoje . O ką daro Klaipėdos , vietinė žiniasklaida , per redaktoriau nuomonę ? Bando paniekinti aktyvius klaipėdiečius ? Aktyvius politikus ? Matyt vietiniams labai užmynė ? O gal jaučia net nuoskaudą ? :))) Aš nusivyliau meru , bet dar labiau pono redaktoriaus klaipėda diena . Sutrypėte mano kaip klaipėdiečio pasitikėjimą . Priminkite kokia suma aš remiu jūsų dienraštį ? Kokia suma paremia savivaldybė ?

Kęstas

Kęstas portretas
O kas užkrovė tą terminalą mums? Konservatoriai. Lietuvos konservatoriai nežinojo, kad jie, Lietuvos konservatoriai, yra antivalstybinė partija. "S. Skvernelis Tėvynės sąjungą pavadino antivalstybine. Jis tvirtino, kad ši politinė jėga veikia prieš Lietuvą. „Jūs pasakykite, kada ji veikė už valstybę? Ji daro visus žingsnius, kurie galiausiai nukreipti prieš mūsų valstybę arba visuomenę. Žmonės buvo skurdinami, buvo įvairūs sprendimai, kurie finansinę naštą užkrovė ne vienam dešimtmečiui į priekį, padaryti nesuprantami sprendimai“, – kalbėjo S. Skvernelis." Svarbiausias klausimas - kada suimsime ir teisime šiuos nusikaltėlius, pradedant Landsbergiais. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Gėda Pociui. How dare you.....?

gėda

gėda portretas
ir tai vadinama žiniasKLAIDA??Be logikos klaidų ,dar ir sąžinės nerasta.

M

M portretas
Paprasti žmonių komentarai turi daugiau kultūros nei šis "straipsnis". Matyt Klaipėdos dienraštis jau visai baigia sutrūnyt, jog rašinėja tokias nesąmones. Pasak šio pseudo-žurnalisto, Klaipėdos savivaldybė šventieji ir visi žmonės, kurie ėjo į mitingą, yra durneliai? Kažkam Grigeo šūdai labai kvapnūs matyt. Beje, man labai įdomu, kaip žurnalistas tikisi, jog paprastas pilietis galėjo žinot apie slaptą operaciją? Linkiu redaktoriui išsiblaivyti prieš rašant.

:))))

:)))) portretas
panašu , kad tikrasis redaktoriaus " palaikytojas " yra komentuotojas " SOVIETINIS ŽMOGUS " ? )))) Puiku ir toliau rašykite panašias nuomones , gal per komentarus paaiškės ko verta " žiniasklaida " . Sėkmės , Pociau .

Koks " kreivas "

Koks " kreivas " portretas
Pociaus padorumas man paaiškėjo paskaičius sakinį apie " politikę ramiai sau trūnijusią lovoje ." Pone , Pociau , operacija BUVO SLAPTA )))) Visa laimė , kad tokia ir liko - slapta nuo liberalių , ačiū pareigūnams :)))) Nežinojote ar kvailinate ?

Pociau, pociau

Pociau, pociau portretas
Kas daugiau teršia atmosferą - biokuras ar dujos, išminčiau tu :)

,,,,,,,,,

,,,,,,,,, portretas
Net V.Lansbergis sako , kad visuomenei trūksta brandos , todėl gaila , kad redaktoriaus nuomonėje aiškėja , kad tos brandos bijoma :))) ? Ar ne visuomenės brandą rodo tūkstantinė gyventojų minia dalyvavusi eitynėse ? Ar ne visuomenės brandą demonstruoja aktyvūs klaipėdiečiai , kurie visais "varpais skambino " apie smarvę mieste ? Pareigūnams atlikus operaciją paaiškėjo yra ne tik smarvė , bet ir tarša , klaiki marių tarša ir net jūros tarša ? Žalos dydis bus nustatinėjamas , bet skaičiai kaip supratau iškalbingi ....Man panašu tos brandos pristigo redaktorius , o ne bendruomenė . Ką veikia miesto tarybos daugumoje konservatoriai ? Ar nemanote , kad palaikyti tuos , kurie 'nieko nežinojo ' ir tiek metų nieko nedarė , kad sužinoti yra padoru ? Ką veikia ponia profsąjungietė ir ponas Šimkus ? Meras ne pirma kadencija šiame poste , skundai seni , o į prokurorus dėl viešo intereso gynimo kreipėsi tik 2018 m ?

Tikrai liguistai piktas

Tikrai liguistai piktas portretas
gal šis atvejis pravers akis tiems, kurie Klaipėdoje statė strateginį taršos šaltinį – SGD terminalą, kad tik Lietuva toliau naudotų rusiškas dujas ir terštų atmosferą. ši citata rodo, kad autoriui blogai su sveikata, su loginiu mąstymu, su pirštu akiduobėje.

Partinio portalo asas

Partinio portalo asas portretas
Šventasis Jude, gal pradėkite nuo savęs, parodykit pavyzdį - lai UAB "Klaipėdos dienraštis" grąžina visus pačios, "Diena media news", ir koks dar ten buvo pirmtakas, pinigus, gautus iš kitos ekologiškos bendrovės - Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (Klasco).

Deginame laisvės laužus

Deginame laisvės laužus portretas
ir bijome pilietiškumo , pone Pociau ? Matyt netoli nuo to sovietmečio nukeliavome , kada turėjome nuleidę galvas kentėti , nes tave svarstys partijos komitetas ? kokie ten dar buvo ? Draugiški teismai , kolektyvo smerkimas ? Tokių pagaliau neliko , liko " žiniaskaida " kuri drįsta "svarstyti " ko vertas aktyvus žmogus ? Ko vertas , tas kuris garsiai kalba apie galimas blogybes , šiuo atveju taršą ? Klaiku .

monės

monės portretas
Šitas žurnalistas be sąžinės

Nieko sau ...

Nieko sau ... portretas
Ponas prieš pilietiškus žmones ? Prieš tuos kuriems rūpi kuo kvėpuoja kaipėdiečiai , nes pasirodo gamyboje naudojama labiausiai dvokianti medžiaga ? Prieš tuos kurie savo aktyvumu sakyčiau išgelbėjo marias , jūrą ? Ar tai ne Lietuvos piliečių turtas ? Jooo , pone , tikrai panašu į antivalstybinę nuomonę . Aš pasipiktinusi tokiu dienraščio redaktoriumi ...kokio galima tikėtis objektyvumo , jei " galvos " galvoje panašu dumblas ...

Pagarba pareigūnams

Pagarba pareigūnams portretas
kurie sugebėjo nenutekinti info . Pagarba aktyviai bendruomenei , kuri rašė ir visose instancijose kalbėjo apie taršą mieste . Pagarba bendruomenės nariams , kurie nenuleido rankų . Gėda , ponui Pociui , kuris panašu bando " išbalinti " mero mundurą , kuris " jaudinasi " dėl sklendininko , bet visiškai nesijaudina kaip tokioje smarvėje gyveno miestiečiai ? Pagaliau jei ir į seimą , kodėl jame negali būti padorių žmonių ? Prokurorai rado tai , ką įtarė bendruomenės aktyvios moterys , bet nieko neįtarė Makūnas , meras ? Tada nesuprantu kodėl mes turime išlaikyti tokias nenuovokias miesto galvas ? Miestą ir valstybę turi valdyti , tie kurie suvokia kas gali vykti ir deda pastangas stabdyti . Kas ne taip , pone Pociau ?

kaunadienis - jau atvirai antivalstybinis ?

kaunadienis - jau atvirai antivalstybinis ? portretas
čia jau nebepadės nei VSD prevenciniai pokalbiai ?

RK.

RK. portretas
Net Pocius pamatė tai, kas akivaizdu :) Redaktoriau - praskaidrinot mano dieną :D

...

... portretas
ir dabar Sauliu Pociu galima priskirti prie Dykovienes gretu. Rasykit savo piezalus, uz kuriuos zmones jums kada nors "padekos"

Fui ...Pociau

Fui ...Pociau portretas
....visiškas dumblas ir iškreiptas padorumo , garbės ir kaltės suvokimas ,...apie nužmogėjimą net nerašau ....man labiau panašu į haliucinavimą be grybų. , o ne liunatiko pasivaikščiojimus ....ar pinigai " žiniasklaidai " nekvepia ? Ar suvokiate pone , kad paniekinote tūkstantinę miesto bendruomenę , kuri dalyvavo eitynėse prieš dvoką ? O merui dėkojate ? Čia rimtai ? Dėkojate tam , kuris nesugebėjo būti " prevenciniu " skambučiu ir kelis metus abejingai reagavo į miestiečių skundus ? Kreiptis į prokurorus galėjo kelis metus anksčiau ar parama džiazui nugalėjo ? Fui ...vietinei žiniaskaidai labiau rūpi iš ko gyvena visuomenininkai , bet visai nerūpi ką jie daro ? Fui ..., pone , fui ....Tokia mano , klaipėdietės dešimtmetį gyvenusios smarvėje , nuomonė . Aš dėkoju pareigūnams , dėkoju aktyviai bendruomenei ir visiškai nusivyliau meru .

asd

asd portretas
Ar kartais tos politikės vardas ne Nina?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Netikra rinktinė
  Netikra rinktinė

  Mūsų tautos pasididžiavimas – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vargais negalais prasmuko į 2022 m. Europos čempionatą. Arba kaip pasakytų gerbiami krepšinio žmonės: "Na ką, profikai, jobtararai, primakalavot." ...

  2
 • Beklaidžiojant konspiracijų teorijų labirintais
  Beklaidžiojant konspiracijų teorijų labirintais

  Ar kada susimąstėte, kuo tikrai negalėtumėte patikėti? Gyvename iš tiesų įdomiu laiku, kurį mąstytojai vadina posttiesos epocha. Tai laikas, kai teigiame nebetikintys niekuo, bet kartu galime patikėti viskuo. Kadais gaudavę santykinai patikri...

 • Karūna amatui
  Karūna amatui

  Vyresniosios kartos pedagogai dar nepamiršę sovietmečio profesinio orientavimo ypatumų. Mokyklų vadovams įsisopdavo galvos, kai išmušdavo valanda įvykdyti prioritetiniu laikyto profesinio orientavimo planą, o klasių auklėtojams &n...

 • Raudonojo Kimo krikštas
  Raudonojo Kimo krikštas

  Manoma, kad 1945 m. gruodį sovietai Kim Il-sungą (1912–1994) paskyrė Korėjos komunistų partijos filialo galva pusiasalio šiaurėje. 1946 m. sausį sovietų simpatijų siekęs Cho Man-sikas (1883–1950) buvo suimtas, o tų pačių metų v...

 • Sunki taikdario misija
  Sunki taikdario misija

  Aušta rytas Sakartvelo. Ateina laikas statyti tiltus, griauti sienas, kurti bendrą ateitį. Lietuviai niekada nepaliko kartvelų vienų, net sunkiausią valandą. ...

  4
 • Kaip toli gali nukeliauti oro tarša?
  Kaip toli gali nukeliauti oro tarša?

  Šiomis dienomis buvome perspėti riboti buvimą lauke – didžiuosiuose Lietuvos miestuose yra padidėjusi aerozolio (kietųjų) dalelių ir azoto oksidų koncentracija, pasitaikė atvejų, kuomet viršijamos šių teršalų ribin...

 • Praėjo vieneri metai, kas toliau?
  Praėjo vieneri metai, kas toliau?

  Praėjo vieneri metai nuo tada, kai Europą pradėjo siaubti Sars-Cov-2 virusas ir jo sukeliama COVID-19 liga, privertusi užsidaryti valstybes, apriboti gyventojų mobilumą bei ekonominę veiklą. Per šiuos metus Lietuva tapo lydere dviejuose reitingu...

  1
 • Psichologinės pagalbos reikia šveicarams, bet ne mums?
  Psichologinės pagalbos reikia šveicarams, bet ne mums?

  Prieš keletą dienų Šveicarijoje įsikūrusio Berno universiteto psichiatrijos klinikos vadovai paskelbė bauginančią statistiką. Įstaigos teikiamų paslaugų paklausa auga drastiškai. Skaičiuojama, kad vien skubių atvejų skaičius...

  2
 • Atsirūgusi inkvizicija
  Atsirūgusi inkvizicija

  Seniai bešėlo tokios aistrų audros, kokios kilo dėl taip ilgai lauktos vakcinos nuo koronaviruso. Argumentų fronto linija perskyrė sutuoktinius, supriešino vaikystės draugus, brolius, tėvus ir vaikus. Sąjungininkais ūmai tapo kitame kont...

  1
 • A. Žukauskas nusipelnė apkaltos
  A. Žukauskas nusipelnė apkaltos

  Duodamas priesaiką Lietuvos Respublikos Seimo narys prisiekia gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai tarnauti Lietuvos žmonių gerovei. Ar sulaužęs savo priesaiką asmuo gali toliau būti Seimo nariu? Manau, kad La...

  3
Daugiau straipsnių