V.Romanovas: už melą skirčiau ne tik kratą, bet ir 15 parų

Grįžti į straipsnį

Godumo sutve

Godumo sutve portretas
p.Romanovas galetu cia nesispjaudyti,nes neskaidriausia veikla ir pasizymi su rusais susije bankai. Paaiskejus,kad i musu valstybe kelia koja vienas didziausiu Rusijos banku ir jau kuria atstovybe Vilniuje-viso sito reikejo laukti,nes Lietuvoje susiformavusi iskrypusi bankine rinka,kai svedu bankpalaikiai,sukele krize,pasisavino puse valstybes BVP,o rusiski godumai-uzvalde ziniasklaida,kurios delto nereiketu vainti issigimusia p.D.Radzeviciau,nes pats ta mesla ir formuojate. Pjaukites,pjaukites brudai-uz zmoniu patirtas kancias,skausma ir asaras,parazitai ir isgamos!

as

as portretas
Gerb, gudruti Romanaovai, krata skiria ne uz mela (kaip bausme), o isitikinti ir surinkti irodymus. Kada pas tave bus krata, yada ir suzinosi

kukis

kukis portretas
Bravo Volodia,ale pats ir nesi sventasis...Nepasitikiu tavim!

bankininkas

bankininkas portretas
Lietuvoje veikia du įtartiniausi bankai, abu tos pačios rusiškos prigimties, vieno šeimininko, abu valdo žiniasklaidą ir mėgina daryti poveikį politikai. Šie bankai - yra akivaizdi penktoji kolona, kelianti realią grėsmę mūsų valstybei. Jei prezidentė ėmėsi veiksmų, tai už tai ją tik reikėtų pagirti.

pastabusis

pastabusis portretas
geras V.Romanovo komentaras. Nekyla abejonių, kad už LR publikacijos gali stovėti daugiau nei trečdalį „Lietuvos ryto“ akcijų valdančio banko „Snoras“ interesai.

Liutauras

Liutauras portretas
Negi kauno diena neturi nieko idomesnio skelbti, nei sio klauno komentarus?

klausimas

klausimas portretas
kodėl „Lietuvos rytas“ dabar tyli ir nepaneigia, kad jo publikacija, pasak LŽS pirmininko D.Radzevičiaus, demonstruoja išsigimusią žiniasklaidą? Visuose portaluose Generalinė prokuratūra, Lietuvos bankas, Rudzkis pasipiktinę paskelbta informacija.

Andrejus

Andrejus portretas
Laikraščiui reikia taikyti nemažą baudą už ekonominę diversija o autorius pasodinti į cypke .Jeigu taip nebus padaryta tai ateina laikas beviltiškumo ir artėjam prie valstybės žlugimo nes kilus bankų bankrotams pasekmės bus baisios

18v

18v portretas
IDOMU TIK KODEL LEIDI ISKRYPELIAMS DIRBTI SAVO KAUNODIENOJE.LT ? SAVO BANKE LAIKAI ISKRYPELI TAIP PAT....

no

no portretas
O tai kas pas mus šį sykį iškrypėliai? Aš jau susipainiojau....

Taigi

Taigi portretas
juokiasi puodas,kad katilas juodas!!!Tai yra COOL!!!

Dalyvauju

Dalyvauju portretas
Vladimiras kai dėjo, tai dėjo. Tiksliai!

nuomone

nuomone portretas
praleido romka proga patyleti...

ajajai

ajajai portretas
yra posakis: duok kiaulei ragus ir ji visą pasaulį subadys. Todėl ir Romka neturi ragų, išskyrus Moterų dovanotus.

V ASE

V ASE portretas
Pirmiausia uzdaryciau 15 minuciu laikrasti

lietuvaitis

lietuvaitis portretas
Sujudo ir Romanovas po tokio straipsnio.Jis gi letuviska bankiuka valdo,su labai mazu atsiperkamumu,pelnas tik keli simtai tukstanciu lituku.Bet vis vien issigando,o parasiusius iskrypeliais vadina.Visais laikais buvo sakoma,kad koks pats esi,tokiais ir kitus vadini,tai reiskia,kad iskrypelisku bruozu turi jis pats daug.Ne vieno jo pasisakymo negirdejau,kur jis ka nors iskrypeliais nepavadintu.Tai ligos sindromas.

taigi

taigi portretas
pedofiline komsomolke.ka jus norit?

Nikulinas

Nikulinas portretas
Žmonės pasiilgo tokių komentarų -- be išvedžiojimu, labai paprastu, bet tiesiai į kiaušus

Geras

Geras portretas
komsomolkes finansus reikia pakirpti. Ir Lietuvai butu lengviau. Gana ju smeizto, melo ir kirsinimo!

Subotino bajeriai

Subotino bajeriai portretas
. Ateina Buratinas pas Papa Karlo ir sako: -"Papa Karlo as i Vainauska isimilejau" Papa Karlo: " Na ir kas"? Buratinas: "Isgrezk man skyle is uzpakalio" :-) .

Subotino bajeriai

Subotino bajeriai portretas
. Uzeina sekretore Malvina i Buratino kabineta Ukio Banke: " Sere, ten priimamaje sedi dzentelmenas, kuris tikina, kad Jus skolingas Heartsui 36 mln.svaru" Buratinas: "Hmmm.... o kaip jis artodo?" Malvina: " Jis atrodo taip, kad geriau atiduoti Jums tuos milijonus"... :-) .

Trumpet Call

Trumpet Call portretas
DABARTINĖ EKONOMIKA ŽLUGS. PASAULIS BUS SU VIENA VALIUTA (matyt, ŽVĖRIES ŽENKLAS; RFID ČIPAI) IR BUS SUVIENYTAS (ATGIMUSI ROMOS IMPERIJA – Novus Ordo Seclorum). TURĖSIT GALIMYBĘ PASIRINKTI KAM TARNAUTI: 1) DIEVUI; 2) VELNIUI. TAIP, BUS IR ANTIKRISTAS, KURIS DAUGUMAI JŪSŲ BUS TARSI IŠGELBĖTOJAS, BET REALIAI PRAŽUDYS JUS!… Dabar jau nors kažką žinosit apie tai… RUOŠKITĖS, NES TAI ĮVYKS... ATGAILAUKITE!… Tegul tai pildosi: Mato 24: 14 Ir bus paskelbta ši karalystės Evangelija visame pasaulyje paliudyti visoms tautoms. Ir tada ateis galas“. Taip, Vienintelis kelias į gyvenimą yra Jėzus Kristus. Atverkit savo širdis Jam. Nedelskite, prašau, nedelskite. Daugiau informacijos BIBLIJOJE. TAIP, SKAITYKIT BIBLIJĄ: ST, NT, PT (Laiškai; TrumpetCallofGodOnline). VISOS DALYS YRA VIENODAI SVARBIOS!… VISIEMS: "youtube: /watch?v=PEm2TjZX0-8" ; KRIKŠČIONIMS: "youtube: /watch?v=zF4UReGqGD4" ; TAU: GAL ŠIANDIEN YRA TAVO IŠGELBĖJIMO DIENA?...

Subotino bajeriai

Subotino bajeriai portretas
Prisigere Buratinas ir sugalvojo pas Grybe nuvaziuoti. Atvaziuoja prie prezidenturos ir rekia:" Dalia atidaryk, cia as, Buratinas" Grybe: "Nesdinkis ish cia, toj apsauga ishkviesiu"! Buratinas:"Dalia, Dalyte atidaryk as taves myliuuu" Grybe:" Sakau nesdinkis, as po pirmo pasimatimo su tavim iki siol pasinus is pindos traukineju" :-)

Subotino bajeriai

Subotino bajeriai portretas
Ateina Buratinas pas Papa Karlo ir sako:"Papa Karlo, paslifuok man biski byby as i pasimatima pas Grybe eisiu". Papa Karlo:" Imk nazdacke ir pats shlifuok" Kita diena Papa Karlo sutikes Buratina klausia:" Na kaip pasimatimas su Dal'ka praejo?" Buratinas: "Kam man ta Dal'ka reikalinga? As nazdacke turiu". :-)

Subotino bajeriai

Subotino bajeriai portretas
Ziuri Buratinas is 10 auksto i medzius prie muzejaus ir susimastes galvoja:" Gerai kad Motiejuna is direktoriaus atleidau. Priimsiu Papa Karla direktoriauti, jis geras stalius - ishdruoz man tikra geru krepshininku komanda"... :-(

nu

nu portretas
tu tikriause esi apipjaustytas, laikas prikalti

Subotino bajeriai

Subotino bajeriai portretas
. Заходит Буратино к Папы Карло и делжит пилу в руках:" Папа Карло, сделай мне отпиливание, завтра в Израиль едем... играть"... .

Subotino bajeriai

Subotino bajeriai portretas
. Kuomet Grybauskaite visus bankininkus susodins i kalema, apie Buratina ji pasakys:" Pagaliau as pasodinau medi". :-) .

rokas

rokas portretas
tu geriau ieskok zalgiriui centu o ne, beleka snekek

žiurkei

žiurkei portretas
Matau, mėgsti kai kiti ilsisi. O pats mėgsti polisį?

jooo...

jooo... portretas
Sunku suprasti, ką norėjo parašyti. Genijus, turbūt. Žodžio Picasso.

nuomone

nuomone portretas
tokiu budu buratinas uz savo melus is tardymo izoliatoriaus neiseitu net keleta metu ?

Rička

Rička portretas
Lrytas šiaip sau nieko nedaro. Jei jau paleido informaciją, tai vadinasi turejo tikslą. Gal norejo sutrugdyti teisėsaugai atlikti tam tikrus veiksmus, gal dar kas nors....., manau artimiausiu metu sužinosime. Kai kas nori tai pavaizduoti, kaip nesamonę, provokaciją ir pan. Va čia tai verta pagalvoti kodėl. O buratinas yra buratinas. Ką iš jo paimsi. Diagnozė nesikeičia.

Ričkai

Ričkai portretas
LRytas šiaip sau nieko nedaro, aha :) Bando tvarkyt Snoro reikalus ir tuo pačiu įkalt Grybauskaitei. Ją reikia patraukti į šoną, nes Vainauskas jau matuoja kėdę savam prezidentui :)

rj

rj portretas
na as prezidentes vietoj ,tam subotino bajeriu megejui ,paciam i tam tikra vieta su nazdacke aptrinta medini BY___BI ikisciau gad suprastu kad jinai atstovauja valstybes o ne kazkokio nedapisto buratino interesus

Vėl

Vėl portretas
Romkai visur vaidenasi iškrypėliai.

viska prisiminti

viska prisiminti portretas
buratina i durnyna

Subotino bajeriai

Subotino bajeriai portretas
. Ateina Buratinas pas Papa Karlo: - " Papa Karlo, isgrezk man skyle is uzpakalio..." Papa Karlo: -" O kam?" Buratinas: - "Man paskutiniu metu ishkrypeliai vaidenasi..." :-? .

Buratinai

Buratinai portretas
Juk puiki žinia: BTV žinios: L.Kleiza gali persikelti į „Lietuvos rytą“, algą jam mokėtų vienas verslininkas , ar ne ? COOL ;)

na ir tūpas

na ir tūpas portretas
,,Aš Prezidentės vietoje iškrypėliams vien už melą skirčiau ne tik kratą, bet ir 15 parų, kaip tarybiniais laikais, kartu su juos aptarnaujančiu generolu, kuris dalindavo privačią informaciją ir rašydavo vilko pažymas žmonėms, ir kurį „Lietuvos rytas“ proteguoja į prezidentus." - TAI KAD BAUSMES LIETUVOJE SKIRIA TEISMAI, O NE PREZIDENTAI. GAL PAS JUS TEN RUSIJOJE IR KITAIP :)

bjfgdter

bjfgdter portretas
Paskaiciau komentarus ir nesupratau, ar kauno diena, ar sudryti skaitau, vieni debilai rasineja. Rasykit i savo sudryti, ten ir kontingentas ir ju intelektas panasus i subotinu ir beveik visu komentatoriu

skaitytojas

skaitytojas portretas
tai kur matet mela,viskas taip,kaip rase lrytas

aisku kad melas

aisku kad melas portretas
jei Rytas butu rases apie sankcijas rusiko kapitalo bankui Snorui , butu tiesa. Bet jis rase apie susidorojima su lietuviskai bankais - Medicinos, Ukio, Siauliu.

r

r portretas
homoseksual romka, vsio skazano

Ragatke

Ragatke portretas
Labai tiksliai viskas pasakyta. Lietuvos Rytas izuliai melavo. Gasdino lietuvisku banku griutimi, kai tuo metu rusisko banko "Snoras" chebra , ispumpave milijarda, jau nese mieles is Lietuvos.

bankininkas

bankininkas portretas
V.Romanovo įžvalgumas pasitvirtino - lietrytis sumaišė Snorą su lietuviškais bankais. Ko širstat?

Aitvaras

Aitvaras portretas
Šaunuolis Romanovas,deja ne kuri žiniasklaida prostitucinė

balsas

balsas portretas
Šunys loja, bet karavanas eina – Snoras priėjo liepto galą. Pasamdyti „Lietuvos ryto“komentatoriai šaudo tuščiais šoviniais.

Romanovui

Romanovui portretas
Pone Vladimirai, iškrypėliams reikia skirti ne tik kratą ir 15 parų. Jie nusipelno daug didesnių bausmių, jei savo naudai padarė didelių finansinių nusikaltimų Snoro banke.

priedanga

priedanga portretas
„Lietuvos rytas“ puolė ginti savo susikompromitavusių globėjų ir pats klimsta. Visi supranta, kad gasdindamas lietuviškų bankų žlugimu, bando išgelbėti Snorą.

vava

vava portretas
pasiskubino lietrytis iš anksto prdėti rėkti kad sukeltu chaosą, tuo laiku ir paspruko su viskuo ponaičiai ir

Tomaz

Tomaz portretas
Vienintelis Ūkio bankas ir yra išsilaikęs nuo pat nepriklausomybės atkūrimo laikų o visi kiti keitėsi - snorai swedai ir visokie kitokie. Tai teisingai ir sako Romanovas, kad melo karalystėje tam iškrypėlių pasauly ir vyksta tokios aferos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Naujas JK lyderis turės rasti būdų Kinijos įtakai stabdyti
  Naujas JK lyderis turės rasti būdų Kinijos įtakai stabdyti

  Užsitraukti totalitarinės supervalstybės rūstybę būnant 23 metų – įspūdingas pasiekimas. Studentas aktyvistas iš Australijos Drew Pavlou (Driu Pavlu) tai sugebėjo. Kinijos žiniasklaida koneveikia jį kaip rasistą „riaušini...

  1
 • Kas leido?
  Kas leido?

  Šiuo (po)pandeminiu laikotarpiu vis tenka padirbėti namuose. Rašau – spragsiu kompiuterio klavišais. Langas praviras – vasara. Kitoje gatvės pusėje – vaikų darželis. ...

  9
 • Dabartinės užtvankos neatlaikytų ankstesnių potvynių
  Dabartinės užtvankos neatlaikytų ankstesnių potvynių

  Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) Inžinerijos fakulteto Vandens inžinerijos katedros profesorius dr. Petras Punys atkreipia dėmesį į tai, kad, kaip ir visus statinius, užtvankas būtina prižiūrėti, nes gali būti ir b...

  1
 • Laiškai iš Pažaislio muzikos festivalio
  Laiškai iš Pažaislio muzikos festivalio

  Ar per švelnu sakyti, kad šių metų vasara savotiška? Pandemijos šešėlis tarsi nukeliavo į praeitį ir net vienas kitą keičiančius karščius ir liūtis, derlių nokinančius laukus ir sodus, atostogų planus užg...

  2
 • Tvarkaraščio anomalijos
  Tvarkaraščio anomalijos

  Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo repeticijas pakeliui į Europos čempionatą. Vakarykštė akistata Klaipėdoje su estais atidarė Kazio Maksvyčio auklėtinių varžybinę sąskaitą, kuri šiemet bus itin turtinga. ...

 • Willas Smithas atsiprašo
  Willas Smithas atsiprašo

  Mandagumas ir pagarba vyresniesiems (tiek vyresniems šeimos nariams, tiek aukštesnių luomų žmonėms, tiek valdžios atstovams) – dvi pamatinės su Konfucijumi (551–479 m. pr. Kr.) siejamų doktrinų vertybės. ...

  2
 • Kodėl praleidome progą netylėti?
  Kodėl praleidome progą netylėti?

  Apžvalgininkas Tadas Ignatavičius viešai pasidalijo savo turimomis neoficialiomis žiniomis, kaip išties vyko derybos dėl tranzito į Kaliningradą. Pasirodo, pirminė ES pozicija išties buvo palankesnė Lietuvai, tačiau vėliau Briuse...

  6
 • Poezija tarp eilučių
  Poezija tarp eilučių

  Maskvoje antai atostogavęs Vokietijos ekskancleris G.Schröderis vis dėlto neištvėrė nesusitikęs su draugu (rusiškai skamba geriau) V.Putinu, kuris, pasirodo, visai "atviras deryboms karui Ukrainoje užbaigti". ...

  2
 • Dirbtinis intelektas kare: kur tai panaudojama?
  Dirbtinis intelektas kare: kur tai panaudojama?

  Kiekvienas iš mūsų savo kasdienybėje dažnai susiduriame su įvairiais dirbtinio intelekto (DI) sprendimais – naršydami mobiliuose telefonuose, apsipirkdami elektroninėse parduotuvėse, žaisdami kompiuterinius žaidimus. Paprastai be &...

 • „Hellfire“ – vaistai nuo baimės
  „Hellfire“ – vaistai nuo baimės

  Kad ir kiek, kad ir kur besislėptumėte, jei keliate grėsmę mūsų žmonėms, Jungtinės Valstijos jus suras ir pašalins. Maždaug tokiais žodžiais JAV prezidentas Joe Bidenas palydėjo žinią apie „Al Qaeda“ smegenimis vadinto Aymano ...

  3
Daugiau straipsnių