Uždarytieji į areštinę pjaustėsi rankas, pilvą ir rijo šaukštą Pereiti į pagrindinį turinį

Uždarytieji į areštinę pjaustėsi rankas, pilvą ir rijo šaukštą

2011-10-04 15:22
Uždarytieji į areštinę pjaustėsi rankas, pilvą ir rijo šaukštą
Uždarytieji į areštinę pjaustėsi rankas, pilvą ir rijo šaukštą / Shutterstock nuotr.

Pirmadienį keturiose areštinėse bandė žalotis keli jų laikinieji gyventojai.

Apie 12 val. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinėje, kameroje, už vagystę nuteistas A.Ž., gimęs 1976 metais, vienkartiniu skutimosi peiliuku susižalojo ranką. Suteikus medicinos pagalbą, jis grąžintas į areštinę.

Apie 13 val. 10 min. Visagino policijos komisariato areštinėje, kameroje, už vagystę teisiamas I.V., gimęs 1980 metais, vienkartiniu skutimosi peiliuku susipjaustė pilvą. Suteikus medicinos pagalbą, jis taip pat grąžintas į kamerą.

Kitas nuteistasis žalojosi Plungės rajono policijos komisariate. Apie 16 val. 15 min. areštinės kameroje už vagystę nuteistas T.Ž., gimęs 1975 metais, vienkartiniu skutimosi peiliuku susipjaustė ranką. Suteikus medicinos pagalbą, jis vėl uždarytas į areštinę.

Apie 17 val. 15 min. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinės kameroje žalojosi administracinio arešto bausmę atliekantis V.B., gimęs 1980 metais. Jis prarijo šaukšto kotą. Jam taip pat suteikta medicinos pagalba, ir jaunuolis grąžintas į areštinę.

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų