Dalai Lama: Europa priklauso europiečiams, pabėgėliai turi grįžti į gimtąsias šalis

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
Bravo,Zelemuncikas,,Man patiko tokia drasi "vizija"laukiniams!! uzstrigusiems viduramziuose….ir bezdzione -kosmose ir BAMAS ...fain ...O DalaiLama===amzinas ZEMES tiesos ieskotojas ,bet savo tevyneje---nesuprastas ...

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Nėra nieko neįmanomo.Paprasčiausias metodas būtų jau Europoje išbandytas-paskelbti Afriką komunistine stroike.Visi afrikiečiai oanorės grįžti į tą būsimąjį rojų.Per 50 metų žiūrėk ir kokią bezdžionę kosmosan pasiūstų,BAM-ą nuo Keiptauno ligi Gibraltaro pastatytų,gal net upes atgal tekėti išdresiruotų,kukurūzais dykumas apsėtų,naftą vietoje į benziną išmoktų perdirbt,chruščiovkių pristatytų,dramblius dirbtinai apsėklinti išmoktų,žirafas pritaikytų daugiabučių langams plauti.Žiūrėk ir Afrikoje tvirta,kaip rublis,valiuta atsirastų.

...

... portretas
Reikia uždraust 'darnojiedams' su labdara į Afriką vykt. Nes - jie patys NIEKO nedirba, jie tik svetimą 'gera' afrikiečiams dalina... ir dar juos klaidina: "Ach, ten pas mus nespėjo naujo krovinio JUMS suruošt, o ir keliai čia blogi, kol atvažiuoja"... Afrikiečiai neišdidūs, jie sutinka PATYS vykt kur viskas 'darmai', kur niekur nieko vežt nereikia ir kur "VISKAS TIK JIEMS".

Wila

Wila portretas
200% palaikau Dalai Lama. Visi turi gyventi savo salyse ir ten kurti ateiti. ,O tai paziurekite kas plusta i Europa - vien afrikieciai,kitaip sakant juodaodziai, kurie neturi nei nori dirbti nei ko nors siekti. Jie galvoja, kad Europa yra pazadetoji zeme,kur jie gaus viska, o patiems stengtis nereikes. Maciau tuos veikejus Paryziuje. Imite vyrai per dienas nieko neveikia, o i sutarta vieta atvyksta lauko virtuve, gauna pavalgyti ir stengtis nereikia. Argi tokio sbrodo reikia Europai?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Čia kalba gyvenimo patirtis ir protas.Nėra Europoje,vadinančių save lyderiais,kad tai suprastų.

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
ilgiausiu metu!DALAI LAMA! Tie jauni vyrai 99% is tu keliautoju neturi begti ,palikdami savo salis ,;ten vyksta brolzudiski karai, ,pilietiniu rietenu pagal religija ,pagal kastas,jie turi patys susitvarkyti savo tevyneje,,ir nebegti I valstybes prasyti pasalpu Mes niekada ju nesuprasime[o ir nereikia ,nes jie pas mus slenka,o ne mes pas juos] ,,,tik dar atsiras nauji cigonu taborai -su narkotikais ir nenorintys priimti kultura tu ,kurie jiem DABAR istiese pagalbos ranka.. "broleliai" NAMO___i savo sauletus krastus!

...

... portretas
Ech, ne Jis vienas toks protingas, tik... negi kas į tuos kitus įsiklauso.

JIS

JIS portretas
KOKS PROTINGAS.

Robis

Robis portretas
Dalia ir laimė Dalailama

Marija

Marija portretas
Bravo. Kaip reikia šios asmenybės pasekėjų šiuo klausimu.

Pilietis

Pilietis portretas
Teisingai pastebėta ,kad pabėgėliai turi grįžti į savo šalis ir patys joje daryti tvarką.Manau ne tik jis taip galvoja ,dauguma pasipiktinę ir tą patį taip galvoja nuo tada kaip Vokietija ragino įsileisti pabėgėlius.

Rapolas

Rapolas portretas
Gaila, kad tokiu asmenybiu pas mus ir visoje ES, tik vienetai.

ano

ano portretas
1 is protingiausiu pasaulio zmoniu ir valdantieji privalo isiklausyti i jo protinga logiska patarima bet yra tokiu kaip merkel kuri jiesko bendraminciu nes tai u. spec t. itakota ir ko gero ne uz aciu

yo

yo portretas
visai teisingai , protingas žmogus kalba

A.

A. portretas
Drąsiai...

Jawa

Jawa portretas
Protingai kalba. Pilnai pritariu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių