ЕK neketina teikti pasiūlymų dėl privalomos vakcinacijos įvedimo

Europos Sąjungos šalys savarankiškai reguliuoja skiepijimo nuo COVID-19 sąlygas, todėl Europos Komisija (EK) nesiims iniciatyvos svarstyti privalomo visuotinio skiepijimo galimybę, pirmadienį pranešė EK atstovas Ericas Mameris (Erikas Mameris).

„Pasiūlymų šioje srityje neteiksime“, – sakė jis Briuselyje vykusioje spaudos konferencijoje, atsakydamas į klausimą, ar Europos Komisija inicijuos diskusijas šia tema gruodžio 7 dieną.

Anksčiau EK vadovė Ursula von der Leyen (Urzula fon der Lajen) sakė, kad vertėtų pradėti diskusiją dėl privalomo skiepijimo.

„Ji aiškiai nurodė, kad tai yra valstybių narių prerogatyva. Ne Komisijos reikalas teikti rekomendacijas valstybėms narėms šia tema, – pareiškė E. Mameris. – Po to ji išsakė savo nuomonę apie vakcinaciją Europoje. Ji priminė, kad vis dar yra apie 150 milijonų nepasiskiepijusių europiečių. Didžioji dauguma šių žmonių galėtų pasiskiepyti. Šiuo kontekstu ji sakė mananti, kad būtų naudinga pradėti tokias diskusijas“.

Atstovas dar kartą pabrėžė, kad „instituciniu požiūriu tai aiškiai yra valstybių narių kompetencijoje“.

U. von der Layen praeitą trečiadienį per spaudos konferenciją Briuselyje sakė, kad yra galimybė „diskutuoti, kaip galime palaikyti potencialius svarstymus dėl privalomo skiepijimo“.

„Tai reikia aptarti. Tam reikalingas bendras požiūris“, – kalbėjo EK vadovė.

Ji pabrėžė, kad apie trečdalis ES gyventojų dar nėra pasiskiepiję nuo koronaviruso, todėl debatai dėl privalomo skiepijimo būtų svarbūs.NAUJAUSI KOMENTARAI

taigi

taigi portretas
isgamos pajuto kad jiems sakes tai nori nuo saves nusiplaut atsakomybe visokiems dulkiasmegeniams palikdami zmoniu mulkinima i kuri sumarmaliuoti 1 lengvai pasiduoda kiti AA======

Taip taip

Taip taip portretas
Kai LGBT paradus rengti - tai privaloma visoms ES, kai siūlymas dėl vakcinavimo - darykit kaip norit. Dvasnos, aišku, kas čia darosi. Kadangi Lietuvą valdo besmegeniai - tai piskit savo piliečius, kaip tik širdis geidžia!

Birutė

Birutė portretas
Kaip vizgina uodega EK,nes tai kriminalas prieš žmoniją.Dabar ar neverta mūms paduoti ne tik Dulkį,bet ir visus tuos kurie mus vertė vakcinuotis į teismą.Netikėjau tą vakciną,nes jie irgi netikėjo ir negalėjo imtis atsakomybės,tik vertė pasirašyti,kad mes patys sutinkame būti bandomaisiai triušiais.Štai ir viskas išlenda į paviršių.Kas sugrąžins tuos kurie paliko šią žemę per jų kaltę.Tiesiog tai mus apgavo.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių