Europos Taryba ragina „nutraukti kančias“ prie Baltarusijos sienos

Europos Tarybos žmogaus teisių komisarė Dunja Mijatovič (Dunia Mijatovič) antradienį paragino deeskaluoti padėtį prie Lenkijos ir Baltarusijos sienos ir sudaryti visas galimybes lankytis ten pagalbos organizacijoms bei žiniasklaidai.

„Mums reikia rasti būdą deeskaluoti [padėtį], užtikrinti, kad dėmesys būtų sutelktas į... kančių nutraukimą“, – reporteriams sakė D. Mijatovič, lankydamasi Lenkijos Michalovo miestelyje netoli Baltarusijos sienos.

„Mums reikia atsitraukti ir pagalvoti, kas vyksta prie Europos sienos, kodėl šie žmonės palikti nežinioje ir ką galima padaryti, kad ši itin pavojinga situacija baigtųsi“, – pridūrė ji.

Pagalbos organizacijų ir žiniasklaidos atstovams šiuo metu draudžiama lankytis pasienio rajone, kur Lenkija rugsėjį įvedė nepaprastąją padėtį, reaguodama į beprecedentį migrantų srautą.

„Situacija turi tuojau pat pasikeisti, kad visi galėtume dirbti savo darbą“, – sakė D. Mijatovič.

Ji pridūrė, jog „visiškai nepriimtina tai, ką daro Baltarusija, ir kaip manipuliuojama žmonėmis“.

Vakarų vyriausybės kaltina Minsko režimą apgaulingais pažadais viliojant migrantus į savo šalį ir siunčiant juos veržtis pro Lenkijos ir kitų kaimyninių Europos Sąjungos šalių sienas, keršijant už Bendrijos sankcijas Minskui, įvestas dėl represijų prieš opoziciją.

Baltarusija tai neigia ir paprašė Europos Sąjungos įsileisti tūkstančius prie sienos stovyklaujančių migrantų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Lietuvis

Lietuvis portretas
Ta Europos Taryba mano nuomone yra šūdų krūva kuri kuo toliau tuo labiau smirda.

Kęstas

Kęstas portretas
Baltarusijos valdžia bando padėti pabėgėliams prie Lietuvos sienos. Lietuvos valdžia stumia pabėgėlius su mažais vaikais žiemą į miškus ir pelkes, stato prieš pabėgėlius net gyvulių aptvėrimui pernelyg žiaurias užtvaras. Tai yra nemoralu ir tarptautinių teisės normų laužymas. Baltarusijos valdžia leidžia pasaulio spaudos atstovams bendrauti su pabėgėliais. Lietuvos valdžia komunistų metodu įslaptino pasienį. Demokratinė Vokietija pabėgėlių problemą aptaria su Baltarusijos valdžia, nesikonsultuodama su Lietuvos valdžia. Kodėl taip išeina? Narkomanai (atsiprašau, liberalai) ir kraštutinį nacionalizmą tris dešimtmečius propaguojantys konservatoriai garsėja jų panieka demokratijai. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

EUROPOS TARYBA RAGINA....

EUROPOS TARYBA RAGINA.... portretas
Ragina nutraukti ir....nei vieno žodžio apie NIEKŠIŠKUS, NEŽMONIŠKUS Lenkijos banditų veiksmus.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių