J. Bidenas prisijungė prie streikuojančių JAV automobilių pramonės darbininkų

  • Teksto dydis:

JAV prezidentas Joe Bidenas (Džo Baidenas) antradienį Mičigane prisijungė prie streikuojančių automobilių pramonės darbininkų.

80-metis demokratas su Jungtinių automobilių darbuotojų (UAW) profsąjungos beisbolo kepuraite per megafoną kreipėsi į Veino apygardos darbininkus, mojuojančius plakatais, ir sakė, kad yra jų pusėje.

Tuo tarpu respublikonas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) trečiadienį apsilankys Mičigane, taip paversdamas šį streiką įnirtinga išankstine dviejų pagrindinių kandidatų konfrontacija rinkimuose, iki kurių dar liko daugiau nei metai.

J. Bidenas sakė darbuotojams, kad tokiems automobilių gamintojams kaip „Ford“, „General Motors“ ir „Stellantis“ „sekasi neįtikėtinai gerai ir, žinokite ką, jums taip pat turėtų sektis neįtikėtinai gerai“.

Šiandien pirmą kartą šiais laikais prie piketuotojų prisijungė prezidentas.

„Jūs nusipelnėte reikšmingo atlyginimo padidinimo ir kitų lengvatų“, – sakė jis ir sulaukė minios šūksnių.

Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Karine Jean-Pierre (Karin Žan Pjer) šią akciją pavadino istorine.

„Šiandien pirmą kartą šiais laikais prie piketuotojų prisijungė prezidentas“, – žurnalistams „Air Force One“ lėktuve sakė K. Jean-Pierre. – Tai svarbi žinia Amerikos automobilių pramonės darbuotojams.“

UAW vadovas Shawnas Fainas (Šonas Feinas) pasitiko J. Bideną Detroito oro uoste ir palydėjo jį prie piketuotojų.

J. Bidenui, susirūpinusiam dėl savo apklausų reitingų, amžiaus ir ekonomikos, ši kelionė yra puiki proga pelnyti darbininkų ir profsąjungų narių palankumą.NAUJAUSI KOMENTARAI

KĄ NEPADARYSI DĖL PAPILDOMO RINKĖJŲ BALSO...

KĄ NEPADARYSI DĖL PAPILDOMO RINKĖJŲ BALSO... portretas
Akivaizdžiai tam nukriošėliui prezidentaujant, Amerikos ekonomika nukraujavo iki žemiausio lygio. Buvo planuota nuleisti kraują Rusijai ir Europai, o gavosi...pripažinti, kad lazda turi du galus...Tik...bet kurioje šalyje piliečiai jau bunda ir pradeda suprasti, kad tai tik eiliniai neįgyvendinami pažadai.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Pampersinis jankiu bidonas didžiulė amerikiečių gėda ir nelaimė

idomu

idomu portretas
Įdomu, ar senatvinės demencijos nukamuotas diedukas suvokia kur randasi ir ką daro? Labai primena genseką Brėžnevą :)
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių