Karalienei Elizabeth II nustatyta COVID-19 liga

Britanijos karalienei Elizabeth II (Elzbietai II) sekmadienį testu buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19, tačiau jai pasireiškė „lengvi“ simptomai ir ji ketina toliau eiti nesudėtingas pareigas savo rezidencijoje Vindzoro pilyje, pranešė 95 metų monarchės padėjėjai.

Vyriausiajam karalienės sūnui princui Charlesui (Čarlzui) COVID-19 nustatyta vasario 10 dieną. Dviem dienomis anksčiau jis buvo susitikęs su savo motina Vindzore.

Tada nebuvo pateikta jokios informacijos, ar karalienei buvo atliktas testas.

„Bakingamo rūmai patvirtina, kad šiandien karalienės COVID-19 testas buvo teigiamas“, – sakoma rūmų sekmadienio pranešime.

„Jos Didenybė jaučia lengvus į peršalimą panašius simptomus, bet tikisi, kad ateinančią savaitę Vindzore ir toliau atliks lengvas pareigas“, – priduriama jame.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

„Ji ir toliau gaus medicininę pagalbą ir laikysis visų atitinkamų nurodymų“, – nurodoma Bakingamo rūmų pranešime.

Nors paprastai neskelbia daug informacijos apie karalienės sveikatą, anksčiau rūmai patvirtino, kad ji yra visiškai paskiepyta nuo COVID-19.

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) palinkėjo karalienei, prieš dvi savaites minėjusiai valdymo Platininį jubiliejų, greitai pasveikti.

„Esu tikras, kad kalbu visų vardu, linkėdamas Jos Didenybei Karalienei greitai pasveikti nuo COVID-19 ir greitai susigrąžinti gerą sveikatą“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

>Ricardas

>Ricardas portretas
pirma padvėsi tu vatagalvi

Ricardas

Ricardas portretas
Na ir kada sita anglosaksu padla pagaliau padves ????

Matomai

Matomai portretas
Gilumininkų šaika jau nutarė, kad laikas paskelbti apie šitos žmogystos a.a. Tai ir programuoja runkelius su " nustatyta corona" :)))))
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių