Į Latvijos sostinę protestuoti atvykę ūkininkai savo technika blokavo visą kelią. Žemdirbiai nepakluso policijos reikalavimui palikti bent vieną laisvą juostą.
Techniką palikę ant kelio ūkininkai pėsti nuėjo į Rygos centrą, kur buvo sušauktas protesto mitingas. Žemdirbiai reikalauja, kad vyriausybė padėtų spręsti jų problemas ir kad atsistatydintų žemės ūkio ministras Martinas Ruozė.
Valstiečių sąjungos pirmininkė Maira Dzelzkalėja teigia, kad tai gana neorganizuota akcija, ir žemdirbiai patys sprendžia, ką jiems daryti. Tikslių duomenų kiek žmonių dalyvauja akcijoje taip pat nėra.
Kiek vėliau buvo pranešta, kad Latvijos vyriausybė nusprendė suteikti papildomą 22 mln. latų (108 mln. litų) paramą kreditams pienininkystėje garantuoti. Vyriausybės parama leis žemdirbiams, kuriems sunku grąžinti paskolas, atidėti metams pagrindinį mokėjimą.
Naujausi komentarai