Po susirėmimų Jeruzalės Al Aksos mečetėje Baltieji rūmai ragina laikytis ramybės

Baltieji rūmai trečiadienį pareiškė, kad yra „labai susirūpinę“ dėl susirėmimų Jeruzalės Al Aksos mečetėje ir paragino izraeliečius ir palestiniečius elgtis santūriai.

„Esame labai susirūpinę dėl tebesitęsiančio smurto ir raginame visas puses vengti tolesnio eskalavimo“, – žurnalistams sakė Baltųjų rūmų Nacionalinio saugumo tarybos narys Johnas Kirby (Džonas Kerbis).

„Dabar kaip niekada svarbu, kad izraeliečiai ir palestiniečiai dirbtų kartu siekdami sumažinti šią įtampą ir atkurti ramybę“, – pridūrė jis.

Jungtinių Tautų Generalinis Sekretorius Antonio Guterresas (Antoniju Guterišas) yra sukrėstas ir pasibaisėjęs vaizdais, kuriuose matyti, kaip Izraelio saugumo pajėgos muša žmones prie minėtos mečetės, pareiškė jo atstovas spaudai Stephane'as Dujarricas (Stefanas Diužarikas).

Jis pažymėjo, kad A. Guterresas matė smurto vaizdus iš šventosios vietos ir kad tai jam sukėlė didelį nerimą, nes tai įvyko žydų, krikščionių ir musulmonų šventiniu laikotarpiu, kuris turėtų būti taikos ir nesmurto metas.

„Maldos vietos turėtų būti naudojamos tik taikioms religinėms apeigoms“, – pridūrė jis.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

skiep

skiep portretas
rusija taip pat valdo zydai,aplink putina ne vieno ruso,isskyrus ta kalmuka soigu,kiti zydai.

ogi

ogi portretas
po tokios informacijos galima teigt kad jav valdo zydai ////
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių