Rusijos gynybos ministras pripažino jaučiantis didelę nostalgiją Sovietų Sąjungai Pereiti į pagrindinį turinį

Rusijos gynybos ministras pripažino jaučiantis didelę nostalgiją Sovietų Sąjungai

2019-09-22 17:00
BNS inf.

Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu pripažino jaučiantis nostalgiją Sovietų Sąjungai, pareiškė norįs, kad Sibire iškiltų bent dar du dideli miestai.

Sergejus Šoigu
Sergejus Šoigu / Scanpix nuotr.

„Jaučiu didelę nostalgiją Sovietų Sąjungai – ne dėl kai kurių to laikmečio lozungų, bet dėl tuo metu vyravusių nuotaikų ir dvasios stiprybės“, – interviu laikraščiui „Moskovskij Komsomolec“ sakė S. Šoigu.

„Noriu grįžti į Sibirą ir pastatyti dar vieną ar dar du miestus! Ir tikiu, kad ši mano svajonė išsipildys!“, – pabrėžė jis.

Noriu grįžti į Sibirą ir pastatyti dar vieną ar dar du miestus! Ir tikiu, kad ši mano svajonė išsipildys!

„Laimei, mūsų dabartiniame gyvenime vėl yra vietos įgyvendinti tokius didelius projektus, kaip kadaise buvo Komsomolsko prie Amūras, Krasnojarsko ir Sajano-Šušenskajos hidroelektrinės, Baikalo-Amūro geležinkelis, dideli kompleksai Irkutsko srityje, Bratsko hidroelektrinė. Neįgyvendinus tokių projektų, sunku įteigti jauniems žmonėms kūrybiškumo jausmą“, – sakė Rusijos gynybos ministras.

Atsiminkite, kaip nuoširdžiai žmonės ėjo į visas šias statybų aikšteles“, – pridūrė S. Šoigu.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra