Iranas nurodė, kad „šiandien smogs labai stipriai, stipriau nei kada nors anksčiau“, ankstų sekmadienio rytą savo platformoje „Truth Social“ rašė D. Trumpas, kuris yra pažadėjęs siekti režimo pasikeitimo islamo respublikoje.
„TAČIAU JIEMS GERIAU TO NEDARYTI, NES JEI PADARYS, MES JIEMS SMOGSIME JĖGA, KURI DAR NIEKADA NEBUVO MATYTA!“ – sakė jis.
JAV ir Izraelio bombardavimo kampanija, kuri sekė po didžiulio karinio pajėgų telkimo Artimuosiuose Rytuose, neregėto nuo 2003 metų invazijos į Iraką, pražudė A. Khamenei, sekmadienį patvirtino Irano valstybinė televizija.
Nuo to laiko Iranas atsakė, pranešama apie Irano smūgius visame Persijos įlankos regione, įskaitant Emyratų sostinę Abu Dabį ir netoli regioninių JAV karinių bazių.
D. Trumpas pareiškė, kad JAV bombardavimas tęsis „tiek, kiek reikės“, ir pažymėjo, kad A. Khamenei nužudymas suteikia iraniečiams didžiausią galimybę perimti valdžią iš dabartinio režimo.
(be temos)
(be temos)
(be temos)