V. Babarykos opozicinės partijos steigiamasis suvažiavimas numatytas gegužę

Buvusio pretendento į Baltarusijos prezidentus Viktaro Babarykos štabas pradėjo rinkti paraiškas iš asmenų, norinčių stoti į kuriamą partiją „Drauge“ („Razam“), kurios steigiamasis suvažiavimas numatytas gegužę.

„Dabar internetu vyksta paraiškų rinkimas. Paštu atsiunčiama anketa, ir ją užpildžius galima prisijungti prie partijos. Iki pavasario galo planuojame surengti steigiamąjį suvažiavimą“, – pirmadienį žurnalistams pranešė štabo spaudos tarnyba.

Vėliau bus pateikti dokumentai politinei partijai įregistruoti.

Pirmadienį V. Babarykos „Telegram“ kanale buvo paskelbtas jo kreipimasis.

„Mums reikalinga partija, bet ne kaip savitikslė priemonė, o kaip veiksmingesnis instrumentas mūsų pergalei pasiekti“, – rašoma kreipimesi.

Opozicijos nuomone, ši partija turėtų atstovauti „žmonių daugumai, pavargusiai nuo melo, neapykantos ir baimės atmosferos, suvienyti pavienių savarankiškų iniciatyvų veiksmus, užtikrinti grupių bei susivienijimų darbą ir atnaujinti veiklą šalies viduje“.

Apie partijos „Drauge“ kūrimą V. Babarykos štabas pranešė praėjusių metų rugpjūčio gale. Skelbta, kad artimiausiu metu bus pateikti dokumentai naujai politinei jėgai įregistruoti. Tačiau spaudos tarnyba informavo, kad tąsyk tai nebuvo padaryta.

Buvęs bankininkas V. Babaryka planavo varžytis su autokratu Aliaksandru Lukašenka pernai rugpjūtį vykusiuose prezidento rinkimuose, bet dar birželį buvo areštuotas ir apkaltintas kyšininkavimu ir pinigų plovimu. Savo kaltės jis nepripažįsta.

Aktyvistai laiko šią bylą autoritarinės kampanijos siekiant užtikrinti A. Lukašenkai šeštą kadenciją dalimi.NAUJAUSI KOMENTARAI

dar

dar portretas
sio be svietkos oligarhinio burbulio batka nepatvarke ? tai bus kaip su hohlandija kur banderovcus uzvade hazarai ir tai tolimos zydu gentys ir neveltui raikino tipo komias uzvalde bideno remiamas?...

Nu i

Nu i portretas
Morda

tai konkretus OPOZICIJOS l y d e r i s gyvenantis

tai konkretus OPOZICIJOS l y d e r i s gyvenantis portretas
Baltarusijoje ir kartu su gyventojais k o v o j a n t i s su RĖŽIMU, nebijantis atsidurti ir k a l ė j i m e.---CICHANOVSKAJAI reikėtų kuo greičiau jungtis prie Babarykos ir konkrečiais veiksmais padėti, -- aiškiai matosi , kad t u p ė j i m a s užsienyje aiškiai NUVILIA gyventojus , nes opozicija tampa BUTAFORINĖ
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių