Irake susisprogdinus šešiems mirtininkams žuvo aštuoni žmonės Pereiti į pagrindinį turinį

Irake susisprogdinus šešiems mirtininkams žuvo aštuoni žmonės

2013-10-20 16:03
Irakas: sprogimai šiitų šventajame mieste pasiglemžė mažiausiai 20 gyvybių
Irakas: sprogimai šiitų šventajame mieste pasiglemžė mažiausiai 20 gyvybių / "Reuters" nuotr.

Aštuoni mirtininkai sprogdintojai sekmadienį atakavo saugumo pajėgas ir vieną vietos vyriausybės pastatą į šiaurės vakarus nuo Bagdado; per šiuos išpuolius žuvo bent šeši žmonės, o dar 15 buvo sužeisti, pranešė pareigūnai.

Tarp žuvusiųjų buvo trys Ambaro provincijos Ravos rajono vietos tarybos nariai ir trys policininkai, policijos kapitonas Mohammedas Ahmedas al Rawi (Mohamedas Ahmedas Ravis) ir vietos įstatymų leidėjas Suhaibas al Rawi (Suhaibas Ravis) sakė naujienų agentūrai AFP.

Trys mirtininkai, iš kurių du atėjo pėsčiomis, o vienas atvažiavo sprogmenų prikrautu automobiliu, detonavo bombas prie to rajono policijos būstinės. Dar vienas sprogdintojas užminuotą automobilį nukreipė į armijos patikros postą prie pagrindinio įvažiavimo į miestą.

Be to, trys pėstieji sprogdintojai ir vienas automobilį vairavęs mirtininkas atakavo vietos administracijos būstinę, kurioje vyko pareigūnų susitikimas.

Šį mėnesį Irake per smurto išpuolius žuvo jau daugiau nei 440, o nuo metų pradžios – per 5 150 žmonių, įskaitant naujausių atakų aukas, rodo AFP statistika, pagrįsta saugumo ir medicinos šaltinių informacija.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų