Kanados rytuose sekmadienį du žmonės žuvo, o dar vienas buvo sužeistas, kai sraigtasparnis kliudė elektros perdavimo linijas ir sudužo.
Sraigtasparnis, kuriuos skrido iš viso trys žmonės, rėžėsi į žemę ir galiausiai atsidūrė vandens telkinyje, nurodė Naujojo Bransviko Kanados karališkosios raitosios policijos atstovas spaudai kapralas Danas Smithas (Denas Smitas).
„Sraigtasparnis kliudė elektros perdavimo linijas Naujojo Bransviko vidurio šiaurės regione“, netoli sienos su Kvebeku, sakė jis.
Nelaimė įvyko apie 16 val. vietos (22 val. Lietuvos) laiku. Kaip pranešė visuomeninis transliuotojas CBC, nukritęs sraigtasparnis atsidūrė Restigušo upėje.
Vienintelis per katastrofą išgyvenęs žmogus nugabentas į vietos ligoninę.
Policija nepateikė duomenų apie žuvusiųjų tapatybes, taip pat nenurodė, iš kur skrido sraigtasparnis ir koks buvo jo kelionės tikslas.
Po avarijos, įvykusios netoli Kambeltono miesto, be elektros liko keli tūkstančiai vietos gyventojų.
Kanados transporto saugos valdyba pranešė, jog pirmadienį nusiųs į nelaimės vietą tyrėjų grupę.
Naujausi komentarai