Ir vėl turbulencija: per skrydį iš Dohos į Dubliną susižeidė keleiviai ir įgula

Iš Dohos į Dubliną skridusiam „Qatar Airways“ lėktuvui sekmadienį per stiprią turbulenciją buvo sužeista dvylika žmonių, pranešė oro uosto administracija.

Dublino oro uosto pranešime teigiama, kad lėktuvas saugiai nusileido pagal tvarkaraštį prieš 13 val. vietos (15  val. Lietuvos) laiku.

„Lėktuvui nusileidus, jį pasitiko gelbėjimo tarnybos, įskaitant oro uosto policiją ir mūsų priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą, nes šeši keleiviai ir šeši įgulos nariai [...] pranešė apie sužeidimus dėl turbulencijos, kai skrido virš Turkijos“, – sakoma pareiškime.

Oro uostas nepateikė išsamesnės informacijos apie sužeidimų sunkumą.

Incidentas įvyko praėjus kelioms dienoms po to, kai vienas britas mirė nuo, įtariama, širdies smūgio, o dešimtys žmonių buvo sužeisti, oro bendrovės „Singapore Airlines“ lėktuvui, skridusiam iš Londono, patyrus stiprią turbulenciją.NAUJAUSI KOMENTARAI

jis

jis portretas
puiki atostogų motyvacija...

tai

tai portretas
statykite dirizablius jei vejas kur nunes i koki /roju/ tai bent nenukrisite ir bermudai nebus pavoingi tik pildyt heliu kuris nedega o skridymo aukstis minimalus pagal skraidymo landsafta ,,,,,,,

Vatnykas

Vatnykas portretas
Putinas kaltas.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių