Indijoje sugriuvus šimtamečiui tiltui žuvo mažiausiai 60 žmonių

Indijoje sekmadienį sugriuvus 100 metų senumo kabančiam tiltui, žuvo mažiausiai 60 žmonių, pranešė šalies pareigūnai.

„60 žmonių žuvo. Daugiau nei 80 žmonių pavyko išgelbėti“, – sakė Gudžarato valstijos vyriausybės, kurioje įvyko incidentas, ministras Brijeshas Merja (Bridžešas Merdža).

Vietos žiniasklaida, cituodama valdžios pareigūnus, pranešė, kad ant tilto nelaimės metu buvo 500 žmonių, atliekančių religinės šventės ritualus.

Pranešama, kad daugiau nei 100 žmonių vis dar laikomi dingusiais upėje. Įvairiuose vaizdo įrašuose, kurių nepavyko nepriklausomai patikrinti, matyti, kaip žmonės tamsoje laikosi įsikabinę į tilto liekanas.

Britų valdymo laikus menantis kabantis tiltas buvo vėl atidarytas visuomenei tik šią savaitę, pastaruosius kelis mėnesius jis buvo remontuojamas.

Transliuotojas NDTV pranešė, kad sutvarkytas tiltas neturėjo saugos sertifikato, o šeštadienį filmuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kad jis svyruoja.

Po griūties valdžia pradėjo gelbėjimo operaciją, pasitelkiant narus ieškoti dingusių žmonių.

Gudžarato vyriausybė savo oficialioje svetainėje tiltą apibūdina kaip „inžinerijos stebuklą, pastatytą amžių sandūroje“.

Indijoje dažnai pasitaiko nelaimingų atsitikimų dėl senos ir prastai prižiūrimos infrastruktūros, įskaitant tiltus.

Šalies ministras pirmininkas Narendra Modi (Narendra Modis) paskelbė apie būsimas kompensacijas per incidentą sužeistiesiems bei žuvusiųjų artimiesiems.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių