Per kratas klubo „FC Barcelona“ biuruose sulaikyti keli asmenys

Policija pirmadienį atliko kratas futbolo klubo „FC Barcelona“ biuruose ir sulaikė kelis asmenis, likus vos šešioms dienoms iki klubo prezidento rinkimų, naujienų agentūrai AFP pranešė Katalonijos regiono policijos atstovas.

Ispanų radijas „Cadena SER“ informavo, kad vienas iš sulaikytųjų – buvęs klubo prezidentas Josepas Maria Bartomeu (Žozepas Marija Bartomėju), kuris spalį atsistatydino kartu su generaliniu direktoriumi Oscaru Grau (Oskaru Grau) ir klubo teisinių reikalų skyriaus vadovu.

Tačiau policija atsisakė patvirtinti sulaikytųjų pavardes ir tepažymėjo, kad „vykdomi areštai“ ir kad operacijai vadovauja finansinių nusikaltimų skyriaus pareigūnai.

„Šiuo metu vykdome operaciją drauge su finansinių nusikaltimų skyriaus agentais“, – naujienų agentūrai AFP sakė policijos atstovas.

Remiantis Ispanijos žiniasklaidos pranešimais, operacija siejama su tyrimu dėl pernai įsiplieskusio „BarcaGate“ skandalo, kai klubas neigė pasamdęs vieną įmonę kritikuoti esamus ir buvusius žaidėjus socialiniuose tinkluose, siekiant pagerinti tuomečio prezidento J. M. Bartomeu įvaizdį.

„Cadena SER“ žiniomis, „Barca“ sumokėjo 1 mln. eurų šešiais pervedimais kompanijai „I3 Ventures“, su kuria klubas nuo to laiko nutraukė ryšius.

J. M. Bartomeu atsistatydino spalį, spaudžiamas dėl ne vieną mėnesį trukusių kontroversijų ir smarkiai suprastėjusio žaidėjų rezultatyvumo aikštėje.

Jo įpėdinis turėtų būti išrinktas sekmadienį, kai klubo nariai rinksis iš trijų galutinių kandidatų – Joano Laportos (Žoano Laportos), Toni Freixos (Tonio Freišos) ir Victoro Fonto (Viktoro Fonto).NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių