Čempionų lyga: „Bayern“ Londone trypė „Chelsea“ ekipą, „Barcelona“ vargo Italijoje

Antradienio vakarą tęsėsi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapas. Tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link žengė Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, net 3:0 svečiuose sutaršę Londono „Chelsea“ ekipą. Kitoje poroje intrigos daugiau – dvikova tarp „Napoli“ ir „Barcelona“ ekipų Italijoje baigėsi lygiosiomis.

Miuncheno futbolininkai gali jausti ramūs, nesunkiai įrodę savo pranašumą ir nepalikę jokių vilčių Franko Lampardo vyrams jau pirmajame mače.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo poros favoritais laikomi vokiečiai. Nors žaidė svečiuose, „Bayern“ futbolininkai pavojingiau grasino varžovų vartams, o po vieno tokio Thomaso Mullerio smūgio galva kamuolys atsimušė į skersinį.

Įvarčio reikėjo laukti iki 51-osios minutės, kai Serge'as Gnabry aplenkė „Chelsea“ kapitoną Cesarą Azpilicuetą, atliko perdavimą Robertui Lewandowskiui, o šis po akimirkos atmetė jį tam pačiam S.Gnabry ir rezultatas tapo 1:0.

Po trijų minučių „Chelsea“ problemos tapo dvigubai didesnės. Vėl puikiai kairiajame krašte suveikė R.Lewandowskio ir S.Gnabry tandemas ir pastarasis smūgiu kaire koja pranašumą įtvirtino – 2:0.

76-ąją minutę išmušė jaunojo kanadiečio Alphonso Davieso šlovės valanda. Puikų reidą kairiu kraštu atlikęs gynėjas atliko nuostabų perdavimą Robertui Lewandowskiui, o šiam beliko tik pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

83-ąją minutę šeimininkų padėtis tapo kritiška, nes už smūgį R.Lewandowskiui kumščiu į veidą iš aikštės buvo išvarytas Marcosas Alonso.

Maža to, atsakomąjį mačą Miunchene praleis ir Jorginho, už diskusijas su teisėju gavęs geltoną kortelę.

Londono „Chelsea“ – Miuncheno „Bayern“ 0:3 51' [0:1] Serge'as Gnabry 54' [0:2] Serge'as Gnabry 76' [0:3] Robertas Lewandowskis 83' Marcosas Alonso („Chelsea“) raudona kortelė

„Chelsea“ (4-3-3): Willy Caballero; Marcosas Alonso, Andreasas Christensenas, Antonio Rudigeris, Cesaras Azpilicueta (73' Pedro); Mateo Kovačičius, Jorginho, Rossas Barkley (61' Willianas); Masonas Mountas, Olivier Giroud (61'Tammy Abrahamas), Reece'as Jamesas.

„Bayern“ (4-2-3-1): Manuelis Neueris; Benjaminas Pavardas, Jerome'as Boatengas, Davidas Alaba, Alphonso Daviesas; Thiago Alcantara (90'Leonas Goretzka), Joshua Kimmichas; Serge'as Gnabry (85'Corentinas Tolisso); Thomasas Mulleris, Kingsley Comanas (66'Philippe'as Coutinho); Robertas Lewandowskis.

Teisėjas – Clementas Turpinas (Prancūzija)

„Napoli“ ir „Barcelona“ poros atsakomasis mačas Katalonijos sostinėje žada kur kas daugiau intrigos. Pirmoji dvikova pasibaigė taikiai 1:1.

Rungtynėse Neapolyje pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai. Sužaidus pusvalandį šiurkščiai kairiajame gynybos krašte suklydo paslydęs Junioras Firpo. Tuo pasinaudojęs Piotras Zielinskis perdavė kamuolį Driesui Mertensui, o belgas puikiu tolimu smūgiu išvedė „Napoli“ į priekį – 1:0.

Vis dėlto 57-ąją minutę katalonai sugebėjo rezultatą išlyginti. Puiki „Barcos“ kombinacija baigėsi Antoine'o Griezmanno taikliu smūgiu – 1:1.

Atsakomąjį mačą bus priverstas praleisti „Barcelona“ čilietis Arturo Vidalis. 89-ąją minutę saugas gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Napoli“ – „Barcelona“ 1:1 30' [1:0] Driesas Mertensas 57' [1:1] Antoine'as Griezmannas 89' Arturo Vidalis („Barcelona“) išvarytas iš aikštės.

„Napoli“ (4-3-3): Davidas Ospina; Giovanni Di Lorenzo, Konstantinos Manolas, Nikola Maksimovičius, Mario Rui; Piotras Zielinskis, Diego Demme (80' Allanas), Fabianas Ruizas; Lorenzo Insigne, Driesas Mertensas (51' Arkadiuszas Milikas), Jose Callejonas (74' Matteo Politano).

„Barcelona“ (4-3-3): Marcas-Andre ter Stegenas; Nelsonas Semedo, Samuelis Umtiti, Gerardas Pique, Junioras Firpo; Frankie de Jongas, Sergio Busquetsas, Ivanas Rakitičius (56' Arthuras), Lionelis Messi, Antoine'as Griezmannas (88' Anssumane Fati), Arturo Vidalis.