Dzūkijos sostinėje laimė nusišypsojo kauniečiams

2021-06-26 19:01

„Žaidėme prieš 12 varžovų, nes papildomų jėgų jiems pridėjo aistringi sirgaliai“, - teigė „Hegelmann Litauen“ ekipos treneris Andrius Skerla. Jo auklėtiniai atkelto 3-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse Alytuje 2:1 išplėšė pergalę prieš vietos „Dainavos“ komandą.

Du buvę Lietuvos rinktinės futbolininkai A. Skerla ir Tomas Ražanauskas šįkart susitiko skirtingose apkasų pusėse, o po 90 min. mūšio šypsojosi Kauno rajono komandos vairininkas.

Per pirmąją mačo dalį žaidimas toliau klostėsi apylygiai. Po pertraukos solidžiau startavo svečai, 47 minutę persvėrę rezultatą. Aikštėje vos apšilęs Levanas Mačarašvilis pakėlė kampinį, o prie kamuolyio pirmas prišokęs japonas Yukiyoshi Karashima iš arti tiksliai smūgiavo į vartus. 53 minutę, kai po Vytauto Lukšos perdavimo, baudos aikštelės kairėje buvęs Samidas Hamuličius nepataikė į vartus. 67 minutę „Dainavai“ pavyko išlyginti rezultatą. Po sėkmingai įžaisto kampinio, V. Lukša atidavė puikų perdavimą į baudos aikštelės veiksmo epicentrą, kuriame S. Hamuličius atliko tikslų šūvį galva. Rungtynėms einant į pabaigą „Hegelmann Litauen“ komanda išplėšė pergalę po šeimininkų aplaidumo baudos aikštelėje. Po Klaudijaus Upsto perdavimo į baudos aikštelės vidurį, Nauris Petkevičius pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po pergalės „Hegelmann Litauen“ (25 tšk.) atitrūko trimis taškais nuo šeštoje vietoje esančių Vilniaus „Riterių“. „Dainava“ (14 tšk.) toliau išlieka priešpaskutinėje lentelės vietoje.

„Pirmas kėlinys nepavyko abiem ekipoms, o antrasis prasidėjo palankiai mums. Vėliau varžovas metėsi lyginti rezultatą, buvo labai sunku. Laimei, pabaigoje N. Petkevičiaus įvartis padėjo tašką“, - pasakojo A. Skerla.

„Nepavyko pasiekti teigiamo rezultato, bet pasirodėme neblogai. Gaila, kad nepavyko susikurti kažko daugiau“, - dėstė T. Ražanauskas.