Futbolo sunkiasvorių akistatoje Miunchene – prancūzų triumfas

„Euro 2020“ grupių etapo pirmasis turas finišavo futbolo desertu Miunchene, kur Prancūzijos rinktinė F grupės sunkiasvorių mače 1:0 pranoko Vokietijos rinktinę.

Vienintelis mačo įvartis subrendo 20-ąją minutę, kai po Luco Hernandezo stipraus perdavimo į baudos aikštelę Kylianui Mbappe kamuolį į savus vartus nukreipė Matsas Hummelsas.

Praleidę įvartį, vokiečiai pastebimai suaktyvėjo ir perėmė iniciatyvą, tačiau pralaužti pasaulio čempionų gynybos taip ir nesugebėjo.

Maža to, prancūzai labai pavojingai kontratakavo. 52-ąją minutę po puikaus K.Mbappe perdavimo vienas prieš vartininką iššoko Adrienas Rabiot, bet smūgiavo į virpstą.

Netrukus K.Mbappe antrą kartą pasiuntė kamuolį į vokiečių vartus, bet arbitrai užfiksavo nuošalę.

Mačo pabaigoje kamuolys Manuelio Neuerio vartuose pabuvo ir trečią sykį, kai įmušė Karimas Benzema, bet šeimininkus vėl gelbėjo nuošalė.

Pirmosiose F grupės rungtynėse Portugalija 3:0 pranoko Vengriją.

Prancūzija – Vokietija 1:0 20' (1:0) Matsas Hummelsas (į savus vartus)

Prancūzija: (4-3-1-2) Hugo Llorisas; Benjaminas Pavardas, Raphaelis Varane'as, Presnelis Kimpembe, Lucasas Hernandezas; Paulis Pogba, N'Golo Kante, Adrienas Rabiot; Antoine'as Griezmannas; Karimas Benzema, Kylianas Mbappe.

Vokietija: (3-4-3) Manuelis Neueris; Matthiasas Ginteris, Matsas Hummelsas, Antonio Rudigeris; Joshua Kimmichas, Ilkay'us Gundoganas, Toni Kroosas, Robinas Gosensas; Serge'as Gnabry, Thomasas Mulleris, Kai Havertzas.