A. Fokino turnyro antrojo turo rungtynės – lyg treniruotės

2015-03-25 12:25
Vytauto Petriko nuotr.

14-ajame Aleksandro Fokino taurės futbolo turnyre, kuriame dalyvauja dešimt komandų, prasidėjo antrojo turo kovos.

Abejos A pogrupio rungtynės labiau priminė treniruočių pobūdžio varžybas – vienos iš komandų persvara buvo akivaizdi.

Nesėkmingai pirmoji akistata susiklostė „Baltų“ vienuolikei, susitikusiai su prieš tai triuškinamą pralaimėjimą (2:9) patyrusia „Titanic“ ekipa.

Pirmąjį kėlinį neatrodė, kad rungtynės baigsis dideliu skirtumu, po 45 minučių rezultatas buvo lygus – 1:1. 15-ąją min. įvartį pasiekė „Titanic“ žaidėjas Denisas Denikajevas, 25-ąją min. skirtumą išlygino Žybartas Ringys.

Po pertraukos „Baltų“ gynyba buvo it rėtis. Laurynas Plačas (48, 65, 75 min.), Audrius Šopis (53 min.) ir D.Denikajevas (56 min.) įmušė penkis „sausus“ įvarčius – 6:1. Netrukus – 78-ąją min. rezultatą sušvelnino Giedrius Zaniauskas.

„Titanic“ šventė įtikinamą pergalę 6:2.

Ir antroji dvikova baigėsi keturių įvarčių skirtumu. „Sarema“ 5:1 nugalėjo pirmajame ture laimėjusius „ARGpako-Sendvario“ futbolininkus. Šiose varžybose nugalėtojas buvo aiškus jau pirmąjį kėlinį, kai „Saremos“ žaidėjai Andrius Jotko (22 min.), Germanas Jezerskis (27 min.) ir Simas Kaušas (35 min. iš 11 m baudinio) pelnė tris įvarčius.

Antroje susitikimo pusėje A.Jotko (55 min.) padidino skirtumą iki 4:0. 70-ąją min. į pirmavusios komandos vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį taikliai realizavo Tadas Jurkus (70 min.) – 1:4.

Tašką varžybose padėjo Abdo Zein-Al-Abedeenas (78 min.) – 5:1.

A pogrupyje pirmauja „Sarema“, turinti 4 taškus po 2 rungtynių. Po 3 taškus iškovojo „ARGpako-Sendvario“ ir „Titanic“ klubai, taip pat rungtyniavę po 2 kartus. Ketvirti vienerias rungtynes žaidę „Futbolo mokyklos“ auklėtiniai – 1 taškas. Paskutiniai – penkti – „Baltai“ (0 taškų po 1 varžybų).

Į pusfinalį pateks po dvi geriausias ekipas.

Trečiajame ture – kovo 30 d. ir balandžio 1 d. žais „Baltai“ ir „Sarema“ bei „ARGpakas-Sendvaris“ ir „Futbolo mokykla“.