Karaliai grįžo ant sosto: „Real“ – vėl stipriausia Ispanijos futbolo komanda

Madrido „Real“ futbolininkai nelaukė paskutinio turo ir patys išsprendė Ispanijos čempiono klausimą. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai 37-ojo turo rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Villareal“ ir 34-ąjį kartą tapo stipriausia šalies komanda.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Karimas Benzema.

Į priekį savo komandą jis išvedė 29-ąją minutę, kai po Lukos Modričiaus perdavimo pasižymėjo prakišęs kamuolį vartininkui tarp kojų.

Skirtumą prancūzas padvigubino 77-ąją minutę. Sergio Ramosas uždirbo baudinį varžovų baudos aikštelėje ir nors pirmąjį bandymą teisėjas atšaukė, antruoju K.Benzema sugebėjo nuginkluoti varžovų vartų sargą.

Paguodos įvartį 84-ąją minutę smūgiu galva pelnė Vicente Iborra.

Pergalė „karaliams“ net nebuvo būtina, mat „Barcelona“ namuose sugebėjo pralaimėti Pamplonos „Osasuna“ ekipai – 1:2.

Pirmąjį įvartį savo komandai pelnė prieš kelerius metus dar pats katalonų klubui atstovavęs Jose Arnaizas, pasižymėjęs 16-ąją minutę.

Lionelis Messi baudos smūgiu 62-ąją minutę rezultatą išlygino, o paskutines 15 minučių „Barca“ net žaidė turėdami žaidėju daugiau, nes Enricas gavo raudoną kortelę.

Tačiau kiekybinės persvaros katalonai neišnaudojo, o per pridėtą laiką net gavo smūgį į paširdžius – Roberto Torresas išplėšė pergalę Pamplonos komandai.

86 taškus surinkęs „Real“ prieš paskutinį turą susikrovė net 7 taškų pranašumą prieš „Barca“, kurios sąskaitoje – 79 taškai.

Madrido komanda „La Liga“ pirmenybių trofėjų susigrąžino po trejų metų pertraukos. Pastaruosius du sezonus Ispanijos čempionais tapo „Barcelona“.

Tiesa, pagal bendrą titulų skaičių „Real“ amžinus varžovus lenkia užtikrintai – „baltieji“ turi 34 titulus, kai „mėlynai-granatiniai“ – 26.