Žemaičių džiaugsmas truko neilgai

Telšių "Džiugas" daugiau nei pusvalandį džiaugėsi persvara prieš "Kauno Žalgirio" futbolininkus jų tvirtovėje, tačiau 6-ajame „Optibet A lygos“ ture turėjo pripažinti kauniečių pranašumą.

„Sužaidėme dvejas rungtynes per vienerias“, - stebėjosi „Džiugo“ vairininkas Joao Pratesas. Jo auklėtiniai Valdo Adamkaus VDU Sporto centro stadione 1:3 neprilygo šeimininkams.

17-ąją susitikimo minutę standartinės padėties metu Aldairas Ferreira atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, niekas kamuolio nepalietė, o D. Mikelionis jo pirmuoju bandymu nesugavo, tiesa, pirmasis prie žaidimo įrankio suskubo Airesas Sousa bei išvedė „Džiugo“ komandą į priekį.

Likęs kėlinio laikas tiksėjo pagal telšiškių scenarijų – kaip ir buvo galima tikėtis, kamuolį kiek ilgiau kontroliavo žalgiriečiai, tačiau nepaisant Rosario Latouchento ir Srdžano Spiridonovičiaus tolimų smūgių į vartų plotą, daugiau pavojingų momentų kauniečiai prie „Džiugo“ vartų nesukūrė.

55-ąją minutę Gratas Sirgėdas atliko puikų reidą, suklaidino kelis varžovus ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą bei išlygino rungtynių rezultatą – 1:1.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmę kauniečiai po G. Sirgėdo dublio išsiveržė į priekį. R. Latouchentas atliko aštrų perdavimą iš kairiojo krašto, pristatė kamuolį Lietuvos rinktinės saugui, o pastarasis pasiuntė jį į tolimąjį viršutinį vartų kampą.

Antroje antro kėlinio pusėje dar keletą puikių progų rezultatą padvigubinti turėjo „Kauno Žalgiris“, tačiau puikiai žaidė svečių vartininkas. Visgi tašką rungtynėse padėjo puikaus perdavimo iš aikštės gilumos sulaukęs jau ne vienerius metus Lietuvoje rungtyniaujantis Xabi Auzmendi.

Trimis taškais sąskaitą papildęs „Kauno Žalgiris“ pagal juos susilygino su kita Kauno komanda „Hegelmann“. Tuo metu „Džiugas“ lieka su keturiais taškais, septintoje turnyro lentelės vietoje.

„Pirmajame kėlinyje žaidėme gerai, bet vėliau ėmėme pralaimėti dvikovas, praleidome. Žaidėjams priekaištų neturiu dėl kovingumo, bet rizikavome ir praleidome daugiau įvarčių“, - sakė J. Pratesas.

„Pasiilgtas pergalių skonis pridės mums pasitikėjimo savimi“, - dėstė Rokas Garastas.

„Pirmi praleidome įvartį, varžovai perėjo į akliną gynybą, todėl turėjome įdėti daugiau energijos. Smagu, kad atstatėme pusiausvyrą. Antrajame kėlinyje perėmėme iniciatyvą ir atrodėme tikrai gerai“, - aiškino R. Garastas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių