A lygoje - stebuklingas „Hegelmann“ sugrįžimas

„Nepriimtina pirmaujant dviem įvarčiais, šitaip paleisti rungtynių vadžias“, - teigė Rokas Garastas. Jo treniruojami "Kauno Žalgirio" futbolininkai 9-ajame „Optibet A lygos“ ture apmaudžiai pralaimėjo Kauno derbį.

Žalgiriečiai LFF Kauno treniruočių centro stadione pirmavo 2:0 ir turėjo progą įmušti trečią įvartį, bet nugarmėjo į žaidybinę prarają. Jų varžovai - Kauno rajono „Hegelmann“ atsakė trimis rezultatyviais spyriais ir šventė ilgai lauktą pergalę 3:2.

Žalgiriečiai aktyviau pradėjo rungtynes. 40-ąją minutę standartinės situacijos metu vidurio gynėjas Jasonas Noslinas perdavė kamuolį Edvinui Girdvainiui, kuris ir pasiuntė kamuolį į vartus. Rungtynių arbitrai nusprendė, kad kamuolys kirto vartų liniją ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai į rūbinę iškeliavo su minimalia persvara. Iki šio įvarčiu pasibaigusio momento komandos labiau rūpinosi savų vartų saugumu ir pavojingesnių momentų prie varžovų vartų nesukūrė.

Antrajame kėlinyje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai ir toliau užtikrintai gynėsi bei ieškojo progų kontratakose. Vieną jų puikiai išpildė sužaidus daugiau nei valandą – Brahimas Konate atliko puikų reidą aikštės viduryje bei pristatė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Antonui Fase, pastarasis nuginklavo Tomą Švedkauską bei persvarą padvigubino.

74-ąją minutę pirmąją puikią progą susikūrė ir ją įvarčiu pavertė Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai – po Aleksandro Levšino aštraus perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį į vartų tinklą pasiuntė kroatas Filipas Dangubičius.

Vos po keturių minučių mėlynai-balti dar kartą užkūrė pirtį prie žalgiriečių vartų – „Hegelmann“ ekipos saugas Ciesinha pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio bei pasiuntė jį į apatinį vartų kampą. Rezultatas po šio įvarčio jau tapo lygus.

84-ąją minutę F. Dangubičius į euforiją pasiuntė visus  LFF Kauno treniruočių centro stadione susirinkusius „Hegelmann“ komandos sirgalius. Puolėjas sulaukė perdavimo iš dešiniojo atakos krašto ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Charakterį pademonstravusi ir tris taškus iškovojusi „Hegelmann“ ekipa su 12 taškų kyla į penktąją turnyro lentelės vietą. „Kauno Žalgirio“ futbolininkai taupyklėje toliau lieka su 15 taškų bei rikiuojasi trečioje vietoje.

„Atsitiko kažkas neįtikėtino. Pirmajame kėlinyje mačiau lygų žaidimą, nepaisant praleistų įvarčių, tikėjau, kad turime atsitiesti. Įmečiau daug atakuojančių žaidėjų, kurie perlaužė rungtynių eigą“, - dėstė „Hegelmann“ ekipos treneris Andrius Skerla.

„Įspūdžiai blogi. Tai yra baisu. Viską pakeitė, kai nepasinaudojome gera proga pirmaudami 2:0. Varžovai atsakė įvarčiu ir perėmė iniciatyvą“, - pripažino Rokas Garastas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių