Klaipėdos „Atlanto“ sirgaliams – sidabras

Šiauliuose vyko tradicinis 44-asis Lietuvos futbolo klubų sirgalių turnyras, kuriame ištikimiausi Klaipėdos „Atlanto“ aistruoliai „Vakarų Frontas“ iškovojo antrąją vietą.

Toks futbolo turnyras vyksta du kartus per metus – žiemą ir vasarą. Varžybos organizuojamos jau nuo 1995-ųjų. Kartu su lietuviais varžėsi svečiai iš Latvijos ir Ukrainos.

Grupių varžybose klaipėdiečiai tokiu pačiu rezultatu 5:0 įveikė Kijevo „Dynamo“ ir Vilniaus „Žalgirio 2“ komandas, tačiau turėjo pripažinti jau iš Lietuvos futbolo A lygos išnykusio klubo Panevėžio „Ekrano“ sirgalių ekipos „Pirmoji armada“ pranašumą 0:1.

Ketvirtfinalyje klaipėdiečiai susitiko su Tauragės „Tauro“ komanda. Po atkaklios kovos ir pratęsimo dvikovą laimėjo „Vakarų Frontas“ – 4:3. Pusfinalyje, taip pat po pratęsimo, buvo palaužti „Šiaulių veteranai“ rezultatu 2:1.

Finale „Šiaulių“ sirgaliai 4:2 nugalėjo „Atlanto“ sirgalių komandą.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo klaipėdietis Edgaras Jokubaitis. „Vakarų Fronto“ aistruoliai organizuotai palaiko „Atlantą“ daugiau kaip 20 metų – nuo 1996-ųjų.