L. Spalvis Danijos futbolo pirmenybėse įmušė penkioliktą įvartį

2016-02-29 20:48
Lukas Spalvis
Lukas Spalvis / politiken.de nuotr.

Penkioliktą įvartį Danijos elitinės futbolo lygos (Superliga) pirmenybėse įmušė Lukas Spalvis.

Po žiemos pertraukos atnaujintų šalies pirmenybių XIX turo rungtynes svečiuose antrą vietą užimantis lietuvio „Aalborg BK“ (35 tšk.) klubas pirmadienį su trečiąją poziciją susigrąžinusia bei čempionės titulą ginančia Herningo "Midtjylland" (32 tšk.) vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (0:1) ir nutraukė penkių iš eilės pergalių seriją.

Susitikimą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs L. Spalvis 54-ą minutę į aikštės šeimininkų vartus įmušė išlyginamąjį įvartį, o 77-ą minutę vietą aikštėje užleido kamerūniečiui Christianui Bassogogui.

Pirmajame kėlinyje įvartį į svečių vartus įmušė tiksliai 11 metrų baudinį realizavęs Jakobas Poulsenas (42 min.).

Dvylikos komandų turnyre pirmauja "FC Kobenhavn" (38 taškai) futbolininkai.

Rezultatyviausias Danijos futbolo pirmenybių žaidėjas - 15 įvarčių - Lukas Spalvis („Aalborg BK“).