LFF I lygos lyderis Kauno "Stumbras" pralaimėjo Vilniaus "Žalgiriečiui"

2014-06-11 20:47
zalgiris-vilnius.lt inf.
Edvinas Baniulis įvartį šventė emocingai
Edvinas Baniulis įvartį šventė emocingai / A.Kero (zalgiris-vilnius.lt) nuotr.

Vilniaus "Žalgiriečio" ekipa nukeltose LFF I lygos IX turo rungtynėse po Edvino Baniulio per teisėjo pridėtą laiką pelnyto įvarčio rezultatu 1:0 (0:0) iškovojo dramatišką pergalę prieš turnyro lyderį Kauno "Stumbrą".

Trečiadienį sostinės LFF stadione pasiekta pergalė leido vilniečiams šoktelėti į ketvirtąją LFF I lygos čempionato vietą. Po šių rungtynių "Žalgirietį" (19 tšk.) nuo "Stumbro" (24 tšk.) skiria jau tik penki taškai.

Kauniečiai Vilniuje darė viską, jog neprarastų vienvaldžio lyderio pozicijos. Didžiąją mačo dalį svečiai rengė pavojingas atakas "Žalgiriečio" aikštės pusėje, tačiau kamuoliui įskrieti į vartus neleido itin solidžiai rungtyniavęs vartininkas Lukas Lidakevičius. "Stumbrui" pelnyti įvartį nepadėjo nei Lietuvos A lygos rezultatyvumo rekordininkas Artūras Rimkevičius.

Antroje susitikimo pusėje žaliai baltų vartų sargas sulaukė daugiau pagalbos iš savo komandos draugų, tačiau puolime ir toliau stigo tikslumo. Atkaklumo bei ryžto nepraradęs jaunimas vis tik sugebėjo užklupti varžovus kuomet jie to tikėjosi mažiausiai.

Impulsą lemiamam šturmui suteikė 91 minutę neapgalvotai pasielgęs "Stumbro" futbolininkas, už grubią pražangą prieš save išvydęs raudoną kortelę. Situaciją akimirksniu įvertinę žalgiriečiai iškart perėmė kamuolio kontrolę ir netrukus surengė pergalingą ataką.

93 minutę žaliai balti realizavo standartinę situaciją, kuomet po Justo Lasicko perdavimo baudos aikštelėje smūgiu galva varžovų vartininką nuginklavo Edvinas Baniulis. Žiūrovus iš savų vietų pakėlęs puolėjas aidint garsioms ovacijoms pergale kartu su savo komandos draugais džiaugėsi prie kampinio gairelės.

Dešimtąsias rungtynes šiame sezone sužaidusi "Žagiriečio" vienuolikė triumfavo šeštąjį kartą, tuo tarpu "Stumbrui" tai buvo tik antrasis pralaimėjimas. Kauniečiai pergalėmis šiemet baigė net aštuonis susitikimus.