Lietuvos futbolo rinktinė nusileido serbams

2020 metų Europos futbolo čempionato atrankos Europos zonos B grupės rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė Vilniuje 1:2 (0:0) pralaimėjo Serbijos komandai.

Svečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir pirmosiomis minutėmis sukūrė porą pavojingų atakų prie pat lietuvių vartų. Lietuviai sugebėjo apsiginti ir keletą kartų patys bandė pagrasinti varžovų vartams. Visgi pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Lemiamos šiose rungtynėse buvo keturios antrojo kėlinio minutės. 49-ąją min. Aleksandaras Mitrovičius po serbų atakos prie pat galinės linijos gavo tikslų perdavimą ir nukreipė kamuolį į lietuvių vartus. Po keturių minučių po panašios atakos A. Mitrovičius skirtumą padvigubino.

79-ąją min. po gražaus reido baudos aikštelėje puikų įvartį pelnė lietuvis Donatas Kazlauskas. Po šio įvarčio lietuvių žaidimas atsirado dar daugiau energijos ir paskutinėmis minutėmis mūsiškiai turėjo progų išlyginti rezultatą, bet jomis nepasinaudojo.

Serbijos futbolininkai į vartus smūgiavo 16 kartų, o Lietuvos - 10.

Birželio mėnesį vykusiose rungtynėse išvykoje Lietuvos futbolininkai serbams pralaimėjo 1:4.

Vieną tašką per septynerias rungtynes surinkę lietuviai grupėje užima paskutinę - penktąją - vietą. Serbai su 10 taškų yra treti.

Paskutines rungtynes lietuviai žais lapkričio 14 dieną išvykoje su Portugalija.

neblogai

neblogai portretas
Štai tokį futbolą galima žiūrėti. Nepaisant, kad pralaimėjome. Aišku, mums sekėsi, kad Mitrovičiui nesisekė dar daugiau įmušti. :) Vis tiek šaunuoliai jaunimėlis. Ačiū!