Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė užtikrintai nugalėjo San Marino atstovus

Lietuvos U-21 futbolo rinktinė atrankos turnyre į 2021 m. Europos jaunimo čempionatą 3:0 įveikė San Mariną.

Dinamiškai pradėję rungtynes, lietuviai privertė varžovus visą dėmesį skirti vartų gynybai. Vilius Armalas ir Nauris Petkevičius anksti atliko smūgius link varžovų vartų. San Marino žaidėjai patikrino lietuvių budrumą 13 minutę, kuomet surengė dvi grėsmingas atakas.

Lietuvius į priekį išvedė N. Petkevičius, 31 minutę atlikęs galingą tolimą smūgį. Kėlinio pabaigoje progą pasižymėti susikūrė Karolis Uzėla.

Staigios atakos metu 55 minutę, po N. Petkevičiaus perdavimo, kamuolį į vartus tiksliai nukreipė Renatas Banevičius.

77 minutė mūsiškiams tapo sėkminga atkarpa. S. Čyžo smūgį pirštų galais atrėmė San Marino vartininkas, o po šio epizodo K. Uzėla smūgiu padidino lietuvių persvarą iki trijų įvarčių.

Abiejų komandų vėlesnės pastangos nevirto įvarčiais. Lietuviai rungtynes baigė pergalingu rezultatu 3:0 ir grupėje iškovojo 10-ąjį tašką.

Atrankos turnyrą Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė užbaigs dvikova lapkričio 17 d. Pulos mieste prieš Kroatijos bendraamžius.

Rungtynių statistika

Lietuva – San Marinas 3:0 (1:0)

LFF stadionas, teisėjas – Dzmitry Dzmitryjeu (Baltarusija)

Įvarčiai: 31 min. Nauris Petkevičius, 55 min. Renatas Banevičius, 77 min. Karolis Uzėla (Lietuva)

Įspėti: 18 min. Mattia Ceccaroli , 64 min. Elia Ciacci, 81 min. Filippo Quaranta,  90+3 min. Giacomo Conti  (San Marinas)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Titas Krapikas, Ernestas Stočkūnas, Vilius Armalas, Edvinas Kloniūnas (85 min. Džiugas Raudonius), Deividas Malžinskas, Svajūnas Čyžas (82 min. Ugnius Lekečinskas), Karolis Uzėla (82 min. Martynas Vasiliauskas), Renatas Banevičius, Edgaras Dubickas (64 min. Ignas Kružikas), Domantas Antanavičius, Nauris Petkevičius (85 min. Deividas Šešplaukis). Atsargoje: Vincentas Šarkauskas, Gaudentas Ralys.