Lietuvos moterų futbolo rinktinė pralaimėjo Kiprui

Lietuvos moterų futbolo rinktinė trečiadienį startavo „Aphrodite Cup“ turnyre Kipre. Pirmosiose rungtynėse lietuvės po atkaklios kovos pralaimėjo Kipro rinktinei 1:2 (0:1).

Pirmajame kėlinyje lietuvės žaidė atsargesnį futbolą ir daug progų prie varžovių vartų nesukūrė. Tuo tarpu šeimininkės sugebėjo išnaudoti vieną iš savo galimybių ir 36-ąją minutę jas į priekį išvedė Antria Kirkini.

Po pertraukos Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės spaudė varžoves ir siekė išlyginti rezultatą, bet 69 minutę Kipro komandai pavyko įmušti antrą kartą kamuolį į Gretos Kaselytės vartus pasiuntė Fotini Andronikou.

Tačiau jau po trijų minučių Lietuvos rinktinei pavyko sušvelninti pranašumą. Po keitimo į aikštę žengusi Judita Sabatauskaitė puikiai išnaudojo Simonos Veličkaitės perdavimą ir įmušė debiutinį įvartį nacionalinėje rinktinėje.

Iki susitikimo pabaigos lietuvės bandė pasiekti išlyginamąjį įvartį, bet Kipro ekipai pavyko išlaikyti pranašumą.

R. Viktoravičius šiose rungtynėse panaudojo iš viso 17 žaidėjų, o rytojaus dvikovoje su Estijoje į aikštę žengs pasikeitęs vienuoliktukas.