Lietuvos nacionalinė salės futbolo rinktinė lapkričio pabaigoje sužais dvejas kontrolines rungtynes Anglijoje.
Pasak Lietuvos futbolo federacijos, šeštadienį (lapkričio 9 d.) startuoja Lietuvos salės futbolo A lygos čempionatas, o po pirmųjų trijų turų čempionate numatyta pertrauka dėl Lietuvos rinktinės rungtynių.
Lapkričio 28 ir 29 dienomis Lietuvos komanda du kartus Anglijoje susitiks su šios šalies salės futbolininkais. Rungtynės vyks Londono priemiestyje Barkinge, "Sporthouse" arenoje.
Lietuvos ir Anglijos salės futbolo komandos sausio mėnesį susitiko Europos salės futbolo čempionato atrankos turnyre Kaune. Tuomet lietuviai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 3:4.
Grįžusi iš Anglijos Lietuvos rinktinė gruodžio 6-8 dienomis planuoja dalyvauti Baltijos salės futbolo taurės turnyre su Latvijos ir Estijos rinktinėmis.
Naujausi komentarai