Lietuvos U-19 rinktinė neprilygo portugalams, paguodė tik du G.Sirgėdo įvarčiai

2013-07-26 20:53
Lietuviai neprilygo Portugalijos futbolininkams

Penktadienį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione Lietuvos U-19 futbolo rinktinė žaidė paskutines Europos čempionato A grupės rungtynes su Portugalijos komanda ir pralaimėjo varžovams 2:4.

Lietuviai prieš mačą turėjo teorinių vilčių žengti į turnyro pusfinalį. Jiems reikėjo mažiausiai dviem įvarčiais nugalėti portugalus ir laukti Ispanijos futbolininkų pergalės prieš olandus. Tačiau tokia misija mūsiškiams pasirodė neįmanoma.

Portugalai žaidė pranašiau ir iki pertraukos įgijo dviejų įvarčių persvarą. Antrojo kėlinio pradžioje jie pirmavo net 3:0. Aikštės šeimininkams abu įvarčius baudos smūgiais pelnė Gratas Sirgėdas. Šis saugas per čempionatą iš viso pelnė tris įvarčius ir mūsų rinktinėje buvo rezultatyviausias.

Lietuviams per trejas rungtynes nepavyko pelnyti nė taško. Pirmąją dvikovą jie labai apmaudžiai 2:3 pralaimėjo olandams, o vėliau 0:2 nusileido  Europos čempionei Ispanijai.Tad Lietuvos U-19 rinktinė grupėje liko paskutinė.

Lietuva U-19 - Portugalija U-19 2:4 (0:2)

8 min. [1 – 0] Marcos Lopes

45 min. [2 – 0] Džiugas Petrauskas (į savus vartus)

51 min. [3 – 0] Tobias Figueiredo (11 m)

53 min. [3 – 1] Gratas Sirgėdas

65 min. [4 – 1] Carlos Mane

90 min. [4 – 2] Gratas Sirgėdas

Lietuvos rinktinės starto sudėtis: Tomas Švedkauskas, Džiugas Petrauskas, Julius Aleksandravičius, Rolandas Baravykas, Lukas Narbutas, Simonas Stankevičius, Donatas Kazlauskas, Lukas Spalvis, Justinas Januševskis, Gratas Sirgedas, Klaidas Jaškus.