"Manchester City" sutriuškino lygos naujokus

2011-08-16 14:31
"Manchester City" sutriuškino lygos naujokus / Scanpix.ee nuotr.

Anglijos „Premier” lygoje „Manchester City” klubas pirmajame ture pasirodė puikiai. Sutriuškintas lygos naujokas „Swansea City“ rezultatu 4-0.

Nuo pirmų rungtynių minučių „Swansea“ susitikime su „City“ atrodė išties neblogai. Daug tikslių perdavimų ir svarbiausia, geresnė kamuolio kontrolė.

Tačiau, tai Velso komandai nepadėjo. Šeimininkams pajutus žaidimo skonį prasidėjo „Swansea“ komandos vartų šturmas. Pirmajame kėlinyje „City“ į vartų plotą atliko net 10 tikslių bandymų, tuo tarpu svečiai vos 2. Po pirmų 45-ių minučių švieslentėje degė apvalūs nuliai.

Antroje rungtynių dalyje pirmąjį „City“ komandos įvartį pelnė bosnis Edinas Džeko ir iškart po šios puolėjo sėkmės treneris Roberto Mancini atliko keitimą, į aikštę įleisdamas naujoką Sergio Aguero.

Pastarasis įrodyti savo vertę ilgai nedelsė ir rezultatą padvigubino prabėgus vos aštuonioms minutėms. Po kelių akimirkų tas pats Aguero pergudarvo svečių komandos vartininką Michelą Vormą, atliko tikslų perdavimą Davidui Silvai, o šis atlikęs tikslų smūgį turimą savo komandos persvarą padarė triuškinančia.

Šiame kėlinyje per pridėtą pirmąją mačo arbitro minutę tolimu smūgiu Aguero pelnė savo asmeninį dublį, o rezultatas tapo 4-0.

Taigi, pirmasis pusvalandis vilkint „City“ komandos marškinėlius argentiniečiui Aguero susiklostė puikiai. Tuo tarpu iškovojusi tris taškus Mančesterio miesto ekipa lygoje dalinasi pirmąją vieta kartu su „Bolton“, „Manchester United“ ir „Wolves“.