Paaiškėjo dar vienas Anglijos futbolo taurės aštuntfinalio dalyvis

2016-01-19 13:23
Scanpix nuotr.

Pirmadienį 2015-2016 metų sezono Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) taurės turnyro šešioliktfinalio rungtynėse II diviziono (Championship) „Blackburn Rovers“ klubas svečiuose 2:1 (1:1) įveikė IV diviziono (League Two) „Newport County“ ekipą ir pateko į aštuntfinalį, nors jau nuo 10 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Chriso Browno.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Benas Marshallas (8 min. iš 11 m baudinio) išvedė svečius į priekį, tačiau dar iki pertraukos Markui Byrne'ui (30 min.) pavyko išlyginti rezultatą.

Pergalingą įvartį į šeimininkų vartus įmušė Jordanas Rhodesas (75 min.).

Dvikovos pabaigoje (90+5 min.) raudona kortelė buvo parodyta ir šeimininkų vartininkui Joe Day'ui.

Turnyro aštuntfinalyje „Blackburn Rovers“ futbolininkai sausio 30 dieną svečiuose žais su kita ketvirtojo pagal pajėgumą diviziono (League Two) „Oxford United FC“ ekipa.