Pagaliau laimėję „Riteriai“ kyla iš dugno – nuplovė „Bangą“

Vilniaus „Riteriai“ padarė tai, ko A lygoje jiems nebuvo pavykę dar nuo pirmųjų rungtynių po karantino gegužės 30 dieną. Tommi Pikkaraineno auklėtiniai namuose net 4:0 sutriuškino Gargždų „Bangą“ ir iškovojo viso labo antrąją pergalę šį sezoną.

Sostinės klubas nutraukė net 15 nelaimėtų rungtynių seriją.

Vienintelę pergalę „Riteriai“ buvo iškovoję antrajame ture, kai nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“ 1:0.

Įvarčius „Riteriams“ pelnė keturi skirtingi futbolininkai.

Dominykas Barauskas dar 10-ąją minutę galva „uždarė“ komandos draugo perdavimą baudos smūgiu, o 33-ąją minutę Valdemaras Borovskis taip pat galva pataisė nesėkmingą Dovydo Virkšo bandymą.

„Bangos“ triuškinimą vilniečiai pradėjo po pertraukos. 69-ąją minutę Gyčiui Paulauskui po Michaelo Thuique teliko nukreipti kamuolį į vartus iš kelių metrų, o 81-ąją minutę greitoje atakoje pasižymėjo Angelis Lezama.

Ilgai laukti 3 taškai leido vilniečiams pakilti iš A lygos dugno – su 11 taškų „Riteriai“ aplenkė 9 taškus turintį „Panevėžį“ ir nepraranda vilties pasivyti „Bangą“, kuri su 15 taškų rikiuojasi ketvirta. Vilniečiams iki sezono pabaigos liko sužaisti dvejas, o gargždiškiams – trejas rungtynes.