Pagerbę geriausius jau galvoja ir apie kitą sezoną

Nors dėl koronaviruso pandemijos apribojimų LFF pirmosios lygos uždarymo šventės surengti nepavyko, lygos laureatai pamiršti neliko. Lygos direktorius Petras Aleksonis įteikė asmeninius apdovanojimus geriausiems žaidėjams, klubų treneriams bei vadovams.

Antrąją vietą lygoje užėmęs Kauno „Hegelmann Litauen“ klubas sulaukė iškart kelių įvertinimų. Klubo direktorius Dainius Šumauskas atsiėmė prizą už geriausią vadybą. Jis pažymėjo esąs dėkingas už asmeninį, jog pasiekti aukščiausią rezultatą sutrukdė ir pandemija, nes komanda turėjo solidų pasiruošimą sezonui: „Turėjome ir legionierių, teko jų atsiprašyti, vėliau jie negrįžo. Tai kainavo  tam tikrų finansinių išteklių. Vasarą buvo daug traumų, kortelių. Sezonas buvo įdomus ir sudėtingas. Bet dar labiau sutvirtėjome. Rezultatu esame patenkinti.“

Geriausiu lygos saugu išrinktas „Hegelmann Litauen“ narys Vilius Armanavičius. Jis nežymiai aplenkė komandos draugą Alexą Kyeremeh. Veteranas Ignas Dedura išrinktas geriausiu gynėju. Jis teigė prieš sezoną netgi neplanavęs daug žaisti, labiau užimti trenerio pareigas.

Kėdainių „Nevėžio“ lyderis Evaldas Kugys atsiėmė ne vieną prizą – pirmą kartą surengtuose rinkimuose jis išrinktas geriausiu lygos žaidėju ir geriausiu puolėju. Su 16 įvarčių jis taip pat tapo rezultatyviausiu lygoje. Geriausiu lygos vartininku išrinktas Serhijus Melašenko, kuris pasibaigus sezonui išvyko namo į Ukrainą. O geriausio lygos trenerio prizas atiteko „Nevėžio“ vairininkui Vitalijui Stankevičiui. Laureatams lygos rėmėjo „Hummel“ įsteigtus prizus įteikė naujasis pirmosios lygos direktorius P.Aleksonis.

„Norėjome surengti gražią šventę ir buvome jai pasirengę, tačiau karantinas įvedė savų korekcijų. Vis dėlto būtų buvę neteisinga lygos laureatus palikti be dėmesio. Tad nusprendėme pirmą sykį lygos istorijoje išrinkti kiekvienos nominacijos geriausiuosius ir juos pagerbti atskirai, - pasakojo P.Aleksonis. - Kažkam gal atrodo, kad tai yra smulkmena, bet pagal klubų atstovų reakcijas matėme, kad jiems dėmesio tikrai nėra per daug. Šias tradicijas tęsime ir ateityje“.

Pasak P.Aleksonio, per žiemą ir lygos, ir klubų vadovų laukia nemaži darbai. Pirmiausia, iki gruodžio vidurio ekipos turi apsispręsti, kurioje lygoje jos startuos. Priminsime, jog kelialapius į A lygą iškovojo net keturi geriausi klubai: „Nevėžis“, „Hegelmann Litauen“, „Jonava“ ir Telšių „Džiugas“.

„Kai paaiškės, kurie klubai ryšis eiti aukštyn, mes formuosime pirmosios lygos sudėtį. Manau, kad dalis komandų ateis pagal sportinį principą, o dalis – komerciniu pagrindu. Tačiau visą tai dar spręsime su klubų vadovais, kai jie aiškiau žinos savo galimybes dėl kitų metų“, - pabrėžė P.Aleksonis.

Lygos vadovas patvirtino, jog iš žemesniuose divizionuose buvusių ekipų į pirmąją lygą pretenduoja Klaipėdos „Neptūnas“, taip pat dar keli klubai iš antrosios lygos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vartininkų treneris

Vartininkų treneris portretas
Tokie neblogi apdovanojimai. Galimai Užpelkis galvoja atbulai.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių