Perspėjimas rinktinės varžovams: D. Matulevičius įmušė du įvarčius Rumunijoje

2013-10-07 07:35
Deividas Matulevičius
Deividas Matulevičius / AFP nuotr.

Du įvarčius vicečempionui Tirgu Žiu "Pandurii" (17 tšk.) klubui pelnė Deividas Matulevičius, o lietuvio komanda po penktosios pergalės per dešimt mačų Rumunijos futbolo pirmenybėse pakilo į penktą vietą.

Sekmadienį svečiuose Tirgu Žiu vienuolikė 4:0 (3:0) sutriuškino dešimtojoje pozicijoje aštuoniolikos komandų turnyre esančius Konstantos "Sageata Navodari" (12 tšk.) futbolininkus.

Lietuvos rinktinės puolėjas įvarčiais pasižymėjo 14-ą bei 44-ą pirmo kėlinio minutėmis, o 70-ą minutę vietą aikštėje užleido čiliečiui Diego Rubio. Iš viso D.Matulevičiaus sąskaitoje šio sezono šalies pirmenybėse - 5 įvarčiai. Netrukus jis atstovaus rinktinei pasaulio čempionato atrankos dvikovose su Latvijos ir Bosnijos ekipomis.

Likusius įvarčius svečiams pelnė Paulas Antonas (31 min.) ir Alexandru Ciucuras (46 min.).

Trečiąją vietą užimanti praėjusio sezono bronzos medalininkė Ploješčio "Petrolul" (19 tšk.) vienuolikė, kurios gretose nebuvo registruotas vartininkas Povilas Valinčius, išvykoje 0:1 (0:0) pralaimėjo į septintąją poziciją pakilusiai Mediašo "Gaz Metan" (15 tšk.) ekipai.

Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - brazilas Vitinho (80 min.).

Rumunijos futbolo čempionate pirmauja Bukarešto "Steaua" (22 tšk.) vienuolikė, lenkianti Džurdžu "Astra" (19 tšk.) komandą.

Vartininko Vytauto Černiausko "Vaslui" (11 tšk.) klubas - vienuoliktas, o vartininko Tado Simaičio Galačio "Otelul" (10 taškų) ekipa - keturiolikta.