Pirmuoju UEFA Čempionų lygos finalininku tapo Madrido „Atletico“ klubas

2016-05-03 21:09

Pirmuoju 2015-2016 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro finalininku tapo Madrido „Atletico“ (Ispanija) klubas.

Tai paaiškėjo po antradienį Vokietijoje pasibaigusių atsakomųjų pusfinalio rungtynių, kuriose Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė Madrido „Atletico“ vienuolikę ir atsirevanšavo už nesėkmę svečiuose 0:1 (0:1), tačiau Madrido ekipą į finalą pateko dėka svečiuose įmušto įvarčio.

Atsakomajame susitikime 31-ą minutę Xabis Alonso įmušė pirmą įvartį ir išlygino mačo rezultatą, o netrukus Thomas Muelleris (34 min.) galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Antrojo kėlinio pradžioje Antoine'as Griezmanas išlygino rungtynių rezultatą, tačiau dar po 20 minučių Robertas Levandovskis (74 min.) įmušė įvartį į svečių vartus ir vėl atgaivino „Bayern“ futbolininkų viltis kovoti dėl vietos finale.

Galutinį tašką šioje dvikovoje galėjo padėti Fernando Torresas (84 min.), tačiau jis nerealizavo į šeimininkų vartus skirto 11 metrų baudinio.

Madrido „Atletico“ vienuolikė UEFA Čempionų lygos finale po metų pertraukos žais trečią kartą, tačiau abu pirmieji bandymai 1974 ir 2014 metais buvo nesėkmingi.

Antrasis šio sezono finalininkas paaiškės trečiadienį Madride, kur vietos „Real“ (Ispanija) klubas priims „Manchester City“ (Anglija) komandą. Pirmosios šių ekipų rungtynės Anglijoje baigėsi lygiosiomis 0:0.

2015-2016 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro nugalėtojas paaiškės gegužės 28 dieną Milano (Italija) „San Siro“ stadione.