Po varžybų – savigrauža arba Šventė sirgaliams

„Nenorėtume, kad mums ateityje tokios rungtynės pasikartotų“, – po skaudžios nesėkmės Lietuvos futbolo A lygoje pabrėžė Kauno rajono „Hegelmann“ komandos strategas Andrius Skerla.

Pirmavo, bet pralaimėjo

„Hegelmann“ vienuolikė per 6-ojo turo mačą su sezono lyderiu „Panevėžiu“ du kartus pirmavo 1:0, 2:1, tačiau galiausiai pralaimėjo 2:4.

Be to, 85-ąją minutę dėl antros geltonos kortelės varžybų nebaigė Kauno rajono ekipos gynėjas Vilius Armalas.

„Labai sunku susitaikyti su tokia rungtynių baigtimi, ypač rezultatu. Mūsų žaidimu, bent pirmas 60 minučių, esu labai patenkintas, o ir antrą kėlinį pradėjone puikiai, turėjome bent 4–5 progas įvarčiams. Pirmavus pralaimėti 2:4 ir dar su raudona kortele – itin apmaudu“, – kalbėjo „Hegelmann“ vyriausiasis treneris A. Skerla.

Pasak jo, komanda vis dar stokoja stabilumo, daugiau pastangų reikia skirti gynybai.

Įveikė čempionus

Staigmeną pateikė „Šiaulių“ ekipa – savo aikštėje 1:0 privertė kapituliuoti Lietuvos čempioną Vilniaus „Žalgirį“.

Pirmą kėlinį sostinės atstovai nerealizavo 11 m baudinio: Marko Miličkovičiaus smūgiuotą kamuolį atmušė šiauliečių vartininkas Lukas Paukštė.

„Žaidėme iš širdies, kad savo miestui padovanotume šventę. Kaunantis su tokio kalibro varžovu kaip „Žalgiris“, sėkmę lemia daug faktorių ir reikia, kad jie visi sutaptų, būti kantriems – laukti, kada mercedesui prakiurs padanga, ir tuo pasinaudoti“, – sakė „Šiaulius“ treniruojantis Mindaugas Čepas.

Reikia laukti, kada mercedesui prakiurs padanga, ir tuo pasinaudoti.

Praeitą sezoną šiauliečiai taip pat buvo atėmę taškų iš Vilniaus žalgiriečių (kartą įveikė 3:0 ir vieną mačą užbaigė 0:0).

Nubaudė legionierius

„Kauno Žalgiris“, namuose pirmą kėlinį pralaimėjęs Telšių „Džiugui“ 0:1, antrą kėlinį diktavo savo sąlygas – 3:1.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Gratas Sirgėdas. Mačui baigiantis teisėjas Donatas Šimėnas kažko nepasidalijusiems ir susigrūmusiems komandų legionieriams – Srdjanui Spiridonovičiui ir Braimui Cande – parodė raudonas korteles.

Jėga: Kauno žalgirietis G. Sirgėdas (žalios spalvos apranga) mažiau nei per 5 minutes įmušė telšiškiams du įvarčius. (Lino Žemgulio / zalgiris.lt/football nuotr.)

7-ojo turo rungtynės numatytos balandžio 8–9 d. Lyderis „Panevėžys“ egzaminuos „Žalgirį“, o praeito sezono vicečempionas „Kauno Žalgiris“ svečiuose susitiks su Gargždų „Banga“.

Be to, jėgas išmėgins Alytaus „Dainava“ ir „Šiauliai“, „Hegelmann“ ir Vilniaus „Riteriai“, „Džiugas“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Rezultatai

„Kauno Žalgiris“–Telšių „Džiugas“ 3:1 (0:1). 120 žiūrovų. Įvarčiai: A. Sousa (0:1), 56 min. ir 60 min. G. Sirgėdas (1:1 ir 2:1), 85 min. X. Auzmendis (3:1). Raudonos kortelės: 90+4 min. S. Spiridonovičius („Kauno Žalgiris“) ir B. Cande („Džiugas“).

„Šiauliai“–Vilniaus „Žalgiris“ 1:0 (1:0). 530 žiūrovų. Įvartis: 45+1 min. D. Romanovskis (1:0).

Kauno rajono „Hegelmann“–„Panevėžys“ 2:4 (2:1). 125 žiūrovai. Įvarčiai: 25 min. F. Dangubičius (1:0), 31 min. A. Smithas (1:1), 32 min. H. Figueredo (2:1), 61 min. P. Širvys (2:2), 68 min. J. Sarpongas (2:3), 89 min. A. Ščedryj (2:4). Raudona kortelė: 85 min. V. Armalas („Hegelmann“).

Vilniaus „Riteriai“–Gargždų „Banga“ 0:0. 50 žiūrovų.

Marijampolės „Sūduva“–Alytaus „Dainava“ 2:0 (1:0). 572 žiūrovai. Įvarčiai: 20 min. A. Ernsis (1:0), 72 min. O. Kayode (2:0).