Rumunijos futbolo pirmenybių rungtynėse lietuvių klubams nepavyko iškovoti pergalių

2014-04-15 08:41
Scanpix nuotr.

42-ąjį tašką Rumunijos futbolo pirmenybių XXVII turo rungtynėse iškovojo šeštąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis puolėjo Deivido Matulevičiaus šalies vicečempionas Tirgu Žiu "Pandurii" klubas, susitikimą namuose su keturioliktojoje pozicijoje atsidūrusia Nevodario "Sageata" (29 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis - 0:0.

Pirmąsyk po traumos aikštėje pasirodęs D.Matulevičius žaidė visą susitikimą, kuri šeimininkai baigė be pašalinto iš aikštės Nicandro Breeveldo (88 min.).

Dvyliktąją nesėkmę patyrė aštuntoje vietoje esantis Aurimo Vertelio "FC SA Botošani" (35 tšk.) klubas, svečiuose 1:2 (1:1) nusileidęs į tryliktąją poziciją pakilusiai Klužo "Universitatea" (30 tšk.) komandai.

Mačą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs lietuvis 69-ą minutę buvo įspėtas, o 70-ą minutę vietą aikštėje užleido Istvanui Fulopui.

Svečiai pirmavo po tikslaus Gabrielio "Vašvario (11 min.) smūgio, tačiau šeimininkams pergalę padėjo iškovoti du Valentino Lemnaru (43 min. iš 11 m baudinio ir 74 min.) įvarčiai.

Rumunijos futbolo čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Bukarešto "Steaua" (62 tšk.) klubas, lenkiantis Džurdžu "Astra" (56 tšk.) futbolininkus bei vartininko Povilo Valinčiaus Ploješčio "Petrolul" (52 tšk.) vienuolikę.

Vartininko Vytauto Černiausko "Vaslui" (45 tšk.) vienuolikė užima penktąją vietą, Piatros Niamco "Cehlaul" (33 tšk.) klubas su Vaidu Slavicku - lieka vienuoliktas, o Vartininko Tado Simaičio Galačio "Otelul" (28 taškai) ekipa nukrito į penkioliktąją poziciją.