S. Kerla nuostabiu tolimu smūgiu įrašė tris taškus „Sūduvai“

Nerezultatyvus aštuntasis A lygos turas baigėsi minimalia Marijampolės „Sūduvos“ pergale 1:0 prieš Vilniaus „Riterius“, tačiau įvarčių deficitą su kaupu kompensavo vienintelis Lietuvos čempionų tikslus smūgis, kurio autoriumi tapo Semiras Kerla.

Rezultatyvi suvalkiečių ataka 69 min. prasidėjo nuo tolimo vartų sargo Ivano Kardumo perdavimo – kamuolys surado Semirą Kerlą, kurio tikslus smūgis iš maždaug 20 metrų nepaliko jokių vilčių sostinės ekipos vartininkui.

Išsigelbėti rungtynėms artėjant prie pabaigos „Sūduvai“ tampa įprasta praktika. Praėjusiame ture A lygos čempionai trečią pridėtą antro kėlinio minutę išplėšė pergalę prieš „Kauno Žalgirį“, o mače prieš Vilniaus „Žalgirį“ tašką iškovojo pasižymėdami 95 min.

7 pergales per 8 susitikimus iškovoję marijampoliečiai savo aršiausius varžovus – Vilniaus „Žalgirį“ – lenkia jau aštuoniais taškais.

Vilniečiai vakar 0:0 neįveikė Gargždų „Bangos“.

„Riteriai“, kurie jau spėjo atsisveikinti su vyriausiuoju treneriu ir klubo direktoriumi, užima priešpaskutinę penktą vietą.