Trečiajame ture – dideli rezultatai

2015-05-20 16:00
KLFF nuotr.

Lietuvos 3-iosios lygos Klaipėdos regiono futbolo čempionato trečiasis turas prasidėjo triuškinamais skirtumais.

Klaipėdoje Plungės „Babrungas“ 6:2 nugalėjo Plikių „Klaksoną-Sakuoną“, o uostamiesčio „Sarema“ dar didesniu skirtumu – 7:2 įveikė kitą miesto komandą „AGRpaką-Sendvarį“.

Plikių ir Plungės susitikime pirmuosius įvarčius pasiekė svečiuose rungtyniavę „Babrungo“ futbolininkai – Jonas Sakuotis ir Martynas Turskis. Antroje varžybų pusėje plungiškiai įgijo solidžią persvarą – 3:0. Tačiau plikiškiai nenuleido rankų. Po Dovydo Paliulio ir Artūro Mosejevo įvarčių, įpusėjus kėliniui skirtumas sumažėjo iki 2:3. Tačiau viltis išsigelbėti ruseno neilgai. Jau po minutės „Babrungas“ atstatė dviejų įvarčių santykį, o per likusias minutes įmušė dar du įvarčius – 6:2.

Nugalėtojų ekipoje 2 kartus pasižymėjo J.Sakuotis, po sykį – M.Turskis, Andrius Domarkas, Edvinas Mickevičius ir Aurelijus Barusas.

„Saremos“ ir „AGRpako-Sendvario“ varžybose nebuvo net menkiausios intrigos. Iki pertraukos įmušę du įvarčius, po jos dar du, „Saremos“ žaidėjai pirmavo 4:0. Kai Tadas Jurkus pasiekė garbės įvartį, varžovai atsakė dar trimis taikliais smūgiais – 7:1. Karolio Tendžio įvartis 89-ąją min. buvo menka paguoda pralaimėjusiems.

„Saremos“ vienuolikėje taiklūs buvo Ernestas Alekna (dukart), Karolis Rokas, Bartas Butinas, Simas Kaušas, Mykolas Kaveckas ir Justas Jančauskas.

Po pergalės „Sarema“, pelniusi 7 taškus po 3 susitikimų, pakilo į pirmąją turnyrinės rikiuotės vietą. Antri „Baltų“ žaidėjai – 6 taškai (po 2 varžybų. Visa komandų rikiuotė: 1.„Sarema“ – 7 (po 3 rungtynių), 2.„Baltai“ – 6 (2); 3.„Babrungas“ – 4 (3), 4.„Klarksonas-Sakuona“ – 3 (3); 5.„Koralas“ – 3 (2); 6.„KKT“ – 2 (2); 7.„Rosa“ – 1 (2); 8.„AGRpakas-Sendvaris“ – 1 (3).